Skocz do zawartości
UnixStorm.org

Olass nie żyje...

Polecane posty

Nie wiem ile osób z Was zna zespół Acid Drinkers i być może do niektórych dotarła już ta informacja...

Wczoraj zmarł gitarzysta zespołu - 29-letni Aleksander ,,Olass'' Mendyk. Sam początkowo nie mogłem w to uwierzyć...

Świetny człowiek i muzyk, cholernie szkoda... Za wcześnie....

 

Informacja została opublikowana wczoraj w wielu serwisach, w tym wp.pl i onet.pl.

 

---

W tej chwili występują jeszcze problemy z dostępem do oficjalnej strony zespołu (www.acid-drinkers.com) i naszej (unixstorm.org). Obie utrzymywane są na tej samej maszynie, na którą od wczoraj próbuje wchodzić po prawie 1000 osób na sekundę... Pracujemy cały czas nad rozłożeniem obciążenia i przywróceniem poprawnego działania.

 

Przez jeszcze kilka godzin mogą być problemy z funkcjonowaniem naszego serwera i strony zespołu.

 

Aż odechciewa się pracy w takim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile osób z Was zna zespół Acid Drinkers i być może do niektórych dotarła już ta informacja...

Wczoraj zmarł gitarzysta zespołu - 29-letni Aleksander ,,Olass'' Mendyk. Sam początkowo nie mogłem w to uwierzyć...

Świetny człowiek i muzyk, cholernie szkoda... Za wcześnie....

 

Smutna informacja i szkoda człowieka i muzyka. 24 listopada minęło 14 lat jak byłem na pierwszym koncercie Acid Drinkers niezapomniane przeżycie.

Podobnie smutne informacje były gdy odszedł Szczota (perkusista Kultu) czy Grzegorz Ciechowski.

 

---

Kiedyś miałem nawiązać do tego, że hostujesz AD szkoda, ze przy takiej smutnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona AD jest już przełączona na mocniejszą maszynę, trzeba teraz zaczekać tylko na odświeżenie dnsów i mieć nadzieję, ten serwer podoła...

 

Wieczorem prawdopodobnie pojawi się jakaś informacja na stronie acid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Szkoda człowieka, fajny zespół, byłem parę razy na koncertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogłem w to uwierzyć... Kwasożłopów słuchałem chyba od zawsze... To mój ulubiony zespół... Swoją drogą ciekawe co mu się tak dokładniej stało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RuFik

Z całym szacunkiem, ale WHT to NIE forum Onet'u...

 

Aż odechciewa się pracy w takim momencie...

Nie dziwię Ci się... ja dziś wróciłem do pracy, a sam na początku października przeżyłem śmierć jednej z najbliższych mi w życiu osób. Szczere wyrazy współczucia znajomym, oraz rodzinie Aleksandra. Choć nigdy nie byłem wielkim fanem Acid Drinkers, to jednak jest to jeden z tych zespołów, które na mojej prywatnej liście znajduje się wśród tych "kultowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie opłakiwanie jakiegoś tam gitarzysty w ogóle jest dziwne. Ani nie był sławny na całym świecie (tylko w kręgach osób, które słuchały tego zespołu), ani niczym nie zasłynął... .

 

Jak tak dalej pójdzie, to będziemy wszystkich opłakiwać i totalna melancholia będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie był sławny na całym świecie

Był.

 

(tylko w kręgach osób, które słuchały tego zespołu)

Ten krąg jest, z tego co widzę, znacznie większy, niż myślisz, a ogromna część tego grona znała go osobiście.

 

Jak tak dalej pójdzie, to będziemy wszystkich opłakiwać i totalna melancholia będzie :/

Dla ludzi, którzy go nie znali być może nie jest to nic ważnego, ale takie osoby po prostu mogą nie komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie znałem go, nie słuchałem jego muzyki ale jak ktoś umiera w wieku 29 lat to jest podwójny dramat. Całe życie miał przed sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to jego śmierć wydaje się być tajemnicza, podjęto nawet śledztwo w tej sprawie, więcej tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Rysiek Riedel.

Życie "rockowe" do czystych i łatwych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak swoją drogą to jego śmierć wydaje się być tajemnicza, podjęto nawet śledztwo w tej sprawie, więcej tutaj.

To nie była żadna tajemnicza śmierć, a onety i inne tego typu... po prostu nakręcają tylko całą sprawę. Śledztwo w takich przypadkach prowadzone jest zawsze. Nie było tutaj nic "podejrzanego".

 

Oficjalne i prawdziwe informacje są oraz zawsze będą na stronie zespołu - www.acid-drinkers.com.

 

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że miał zawał. Ale dlaczego w tak młodym wieku?

"Nieoficjalne źródła" powstają co chwilę i tyle już tych bzdurnych teorii widziałem, że nie chce się tego czytać. Z takich między innymi powodów zamknęliśmy forum AD.

 

Proszę Was, zaczekajcie na oficjalne informacje i nie rozgłaszajcie plotek, które przez nikogo nie są potwierdzone.

 

PS. Jutro jest pogrzeb Olassa w Buszkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez ostatnie 2 lata na dwóch koncertach ACID'ów na woodstocku. Stałem przed scena i podziwiałem chłopa ,a dziś... (*)

 

Co do wypowiedzi bluemena ... Są dwa zespoły z Polski, których płyty kupisz w każdym kraju. Jest to ACID drinkers i Vader. Nikt z Polski nie ma takiej renomy , a ty mówisz, że nikt go nie znał i nic szczególnego nie osiągnął.

 

Ps. Do tej listy można doczepić jeszcze Behemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×