Skocz do zawartości
varez

Problem z domenami

Polecane posty

Witam,

z domenami poki co stycznosci nie mialem, i jakos nie moge pojac co zle robie, zeby zmusic domene do dzialania :/

Hmm, było sobie raz konto na jakims tam hostingu.. do tego konta wlasciciel mial domene youn00b.info (nie istnieje juz, nie przedluzyl).. na tym koncie mialem swoja pod-konto (cpanelem zrobione), i subdomenke varez.* .. niestety, jak juz mowilem domena wygasla, a gosciu olał ten hosting.. moge wbic na moj cpanel wciaz spod adresu ip maszyny: 67.228.101.162 .. Czy jest mozliwosc zeby do tego mojego konta dodac jakas domene, z tym ze nie *.pl czy cos, tylko np *.co.cc - darmowe rozwiazanie..? probowalem, i najlepsze co udalo mi sie zrobic to 500 Internal Server Error :/

prosze o porady krok po kroku co jak ustawic, tj w jakie miejsce ustawic domene *.co.cc, i co w cpanelu zrobic..

 

dziekuje z gory i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taki błąd pochodzi on już raczej z samego serwera więc skontaktuj się z supportem co zepsułeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, w zasadzie ja tam tylko probowalem dodac domeny w domeny zaparkowane, potem w domeny podpiete, po czym je wywalałem..

"Domeny muszą być poprawnie zarejestrowane, zanim mogą być zaparkowane. Dodatkowo nie będą funkcjonować jeśli nie wskazują na nasze serwery nazw."

mi sie raczej wydaje ze wlasnie źle zarejestrowane czy cos, nie wiem na co konkretnie ma wskazywac..

 

jak moge sprawdzic nameservery tego czegos? przez jakas stronke dotarlem do ns1.softlayer.com, ale nie wiem czy to dobry adres..

 

a supportu powiedzmy ze nie ma.. glowne konto zostalo zablokowane, a moje subkonto chodzilo dalej ladnie, ale domena youn00b.info wygasla i nie mam dostepu do strony, a hosting jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retrieving DNS records for 67.228.101.162...

Attempt to get a DNS server for 67.228.101.162 failed: 67.228.101.162 does not exist in the DNS

 

na tym ipeku stoi z 200 stron (w/g

domainbyip.com/67.228.101.162/

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum cisza widze.. hmm, ktokolwiek kto sie zna na domenach i podpinaniu to niech odpisze tu, albo na gg:2928054 - przynajmniej ugadamy przez 10 minut cala sprawe, a nie przez kilka dni jak na forum..

 

oka ludziska, poradzilem sobie w koncu..

wszystko robilem ok, tylko nameservera złego znalazłem.. googlujac za adresem ip maszyny znalazłem w koncu wlasciwy nameserver i teraz smiga :)

 

pozdro i dzieki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×