Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz Tkacz

Yourband.pl

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

No to tym razem ja poproszę o coś do oceny.

Kolega wpadł na pomysł forum dla muzyków i o muzyce w ogóle zarazem - takie, gdzie nie tylko można podyskutować o tym czego słuchamy, ale i znaleźć zespół dla siebie lub ludzi do już istniejącej grupy.

 

Ja robiłem to od strony technicznej - skrypt mybb z wrzuconym edytorem WYSIWYG i wywalonymi paroma pierdółkami.\

Wygląd jest biedny to fakt, ale uznaliśmy że przy tej tematyce od razu musimy brać pod uwagę obciążenie i transfer.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz wygląd. Jak poprawisz będzie bardzo dobrze, chociaż teraz oprócz wyglądu reszta mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Myślę o wrzuceniu innego stylu (gotowego) i pobawieniu się css oraz kilkoma grafikami - roboty niewiele a może wyglądać znacznie lepiej, w sumie te kilak kb więcej chyba też nie będzie stanowiło kłopotu.

 

PS: Dzięki unikalnemu systemowi "aktywnej reklamy", w niecały tydzień po otwarciu forum ma już prawie 2k unikalnych wizyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o wrzuceniu innego stylu (gotowego) i pobawieniu się css oraz kilkoma grafikami - roboty niewiele a może wyglądać znacznie lepiej, w sumie te kilak kb więcej chyba też nie będzie stanowiło kłopotu.

 

PS: Dzięki unikalnemu systemowi "aktywnej reklamy", w niecały tydzień po otwarciu forum ma już prawie 2k unikalnych wizyt ;)

Jeżeli nie masz hajsu na grafika to będzie najlepszy sposób, sam tak robię;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... takie tematy są dozwolone? Chętnie wysłuchałbym opinii na temat mojego forum :). Ogarnę forum i regulamin jutro ;).

 

Co do forum, to powiem to, co mówię wielu osobom. Każde, ale to każde forum (dział) powinno mieć własny opis, nawet jeżeli kategoria jest banalna. Co wpisać tam musisz. Dziwnie wyglądają same nazwy forów, albo jestem przewrażliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×