Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

FireHost.pl - nowy panel

Polecane posty

Drodzy klienci,

 

 

Każdy otrzymał na swoja skrzynkę e-mail dane do logowania w nowym panelu.

Wszyscy klienci zostali przeniesieni na nowe oprogramowanie.

Od jutra wprowadzimy usługę ssh oraz rejestracje domen.

 

 

Dziękujemy ze jesteście z nami,

 

Zespół FireHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Może jakieś screeny/demo? :D

 

AdminPanel.pl To co my mamy i większość firm.

Dobre posunięcie nvu lepiej wszystko widać co kto jak i kiedy ma płacić.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chociaż mam kilka "ale" do tego panelu ale programista już to poprawia.

 

Np trzeba ręcznie blokować konta - ok ale nie ma czegoś takiego żeby zaznaczyć kilka kont i masowo je zablokować więc jak chcesz zablokować 20 kont musisz klikać 20 razy zablokuj .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale o co ci chodzi ?. Masz jakąś ironie ? zatrzymaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

internecik daj juz spokoj to jest temat dotyczacy uslug swiadczonych przez nvu = firehost, a nie jego osoby ... Chcesz mu powiedziec cos od serca masz do tego PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ale o co ci chodzi ?. Masz jakąś ironie ? zatrzymaj dla siebie.

 

Po prostu chciałbym dowiedzieć się ile aktualnie osób zatrudnia firma FireHost.pl ?

 

Zarówno w tym temacie jak i na stronie http://firehost.pl/index.php?adminpanel=ofirmie widnieje tylko informacja "jesteśmy grupą młodych i ambitnych osób".

Wszyscy doskonale pamiętamy jak jeszcze kilka miesięcy temu firma FH zatrudniała pracowników "na słowo". Mam tutaj na myśli sytuację gdy ostatni "rzecznik prasowy firmy" miał być osobą pełnoletnią a okazało się że podał fałszywy numer PESEL i faktycznie miał 16 lat :D

 

PS. "Drodzy klienci" powinieneś napisać raczej z dużej litery.

 

internecik daj juz spokoj to jest temat dotyczacy uslug swiadczonych przez nvu = firehost, a nie jego osoby

 

Przepraszam, czy ja zadałem pytanie o pracę domową z matematyki czy innego przedmiotu?

 

Po prostu bardzo ciekawi mnie liczba osób zatrudnionych w zespole FH (temat dotyczy chyba tej firmy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

internecik nie wiem czy wiesz ale ponad 50% firm to firmy jedno osobowe i wszyscy pisza w liczbe mnogiej, to takie zlo?

 

EDIT:

Szukasz zaczepki jesli o mnie chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internecik jak już tak bardzo chcesz wiedzieć to odpowiadam:

 

 

Tajemnica handlowa :D - nie wiem po ci ta informacja, usługi są na wysokim poziomie to ci powinno wystarczyć.

 

 

Zadowolony ?

 

Z tego co wiem nie jesteś naszym klientem więc ten temat i ta informacja nie tyczy się ciebie.

 

Moderatora proszę o usunięcie zbędnego spamu.

 

@matt dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 50% firm to firmy jedno osobowe i wszyscy pisza w liczbe mnogiej, to takie zlo?

 

Szczerze? Słowo "zespół" czy "grupa" na to że firmę tworzą przynajmniej dwie osoby.

Jeżeli ktoś podpisuje się w ten sposób i nie jest to zgodne z prawdą to... oszukuje klientów i pójdzie do piekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cię pociesze, że są minimum 2 osoby. Coś jeszcze ? Zapraszam na PW albo na GG (jest na stronie FireHost.pl zakładka kontakt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam firmy ktore juz sa na rynku przynajmniej rok i zarzadzaja nimi pojedyncze osoby (nie licze tutaj np. admin czy czus) i wszystko dobrze dziala ... Oszukiwanie klienta? Pod jakim wzgldem w wojsku tez mowia Ci w liczbie mnogiej i nikt nic nie marudzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony ?

 

Z tego co wiem nie jesteś naszym klientem więc ten temat i ta informacja nie tyczy się ciebie.

 

Moderatora proszę o usunięcie zbędnego spamu.

 

Nie, nie jestem zadowolony. To w twoim interesie powinno być stawianie firmy w jak najlepszym świetle a nie ciągle jakieś kłamstewka i zasłanianie się "tajemnicą handlową"

 

Masz rację, nie jestem klientem firmy FH. Jednak stale otrzymuję jakiś mało profesjonalny spam wysyłany z noreply@firehost.pl (dobrze że już zmieniłeś konto z @gmail.com).

 

PS. Moderatora proszę jednak o przesunięcie niektórych wypowiedzi do odpowiedniego tematu poświęconego FH. Niech zostanie dla potomnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą firme obowiązuje jakaś tajemnica handlowa, spytaj się hekko ile na czysto zarabia :D bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdą firme obowiązuje jakaś tajemnica handlowa, spytaj się hekko ile na czysto zarabia

A czy ja zadałem pytanie o zarobki, czy może o liczbę pracowników? Nie widzisz tutaj różnicy?

 

Od kiedy to liczba zatrudnionych osób to jakaś wielka tajemnica handlowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ....

Zaraz znów przyjdzie mod i zamknie temat.

A po co, skoro informacja była ok, jest nowy panel - i po co schodzić na bok ?

@internecik - luźne rozmowy o firmach hostingowych proponuję :D

 

NVU - tym razem cieplejsze słowo ode mnie - jak Ci już kiedyś pisałem odkąd jest HRD w AdminPanel to jest OK, bo dinfo drogie, decyzja fajna i macie bardzo przyjemnie to zintegrowane.

 

 

Pozdrawiam P.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internecik 3 osoby pracują :D. // Aby dalej nie robić offtopu.

 

PS. ładne masz szafy w domu :D

 

 

@najdmen

 

dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie błąd w formularzu zamówienia, w każdym nawet najmniejszym koncie dajecie 80GB transferu miesięcznie :D

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, błąd dotyczy tylko w podstronie szczegółowych danych. Zaraz to poprawię. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×