Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hutnik.org

Skrypt galerii

Polecane posty

Witam.

Potrzebuje skryptu galerii na swoją stronę. Jaki polecacie?

Moje wymagania

 

- Kopiowanie zdjęć do poszczególnych katalogów za pomocą FTP, i po zrobieniu tego skrypt sprawdza katalogi i generuje galerię.

- Generowanie miniaturek, zapisywanie ich w Cache z ktorego potem sa ladowane ;)

- Mozliwosc robienia subgalerii.

 

Testowałem MiniShowCase, i jest całkiem ok. Jedynym problemem (b. duzym) jest brak możliwości robienia subgalerii.

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@djmarco - ale on chyba nie umożliwia wysyłania plików na FTP... tylko przez panel admina. Obsługuje za to archiwa ZIP ze zdjęciami :]

 

I nieźle zamula serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@djmarco - ale on chyba nie umożliwia wysyłania plików na FTP...

Jak najbardziej umożliwia

 

A zamulać... faktycznie zamula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma przez FTPa ale ja korzystam z uploadu Javy , zaznaczam co potrzebuje wrzucić i masowo leci .

a czy zamula to tylko zależy od serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki skrypt zmniejajacy rozdzielczosc fotek i wgrywajacy je na ftp nie zamula?

kiedys dodalem 2k fotek w tydzien - to bylo cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g2 ma możliwość współpracy z systemem plików.

Ustawia się lokalizację folderu TEMP, tam wysyła pliki przez FTP, po czym wchodzi się do panelu i ustawia jako źródło system plików, on wyszukuje wszystkie zdjęcia w katalogu i pozwala na dopisanie je do kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

 

Chodzi mi o galerie Coppermine. Mam ta galerie juz ponad rok i w sumie jestem zadowolony. Jednak mam pare pytan:

 

1. Jakis witus dopisal pare linijek i po wejsciu do galerii sciaga sie trojan. Wydaje sie ze jedynym wyjsciem z opresji to jest przeinstalowanie/zainstalowanie nowej galerii. Pytanie: czy po tej operacji jest ryzyko urtaty i "zniszczenia" galerii? Oczywiscie chce ja podpiac do istniejacej bazy MySql z danymi ze starej galerii. Czy to pomoze w usunieciu wirusa (pliki zmienione beda zastapione plikami "czystymi")

 

2. Czy jest jakis mod dzieki ktoremu bedzie mozna zrobic jakas trone startowa "spieta" z galeria? Tzn chodzi mi o mod ktory umozliwi mi wstawienie jakiegos opisu o czym jest galeria, dane kontaktowe itp - taki mini "portal" gdzie glowna jego (i integralna) czescia jest galeria

 

Prosze o jakies sugestie :)

 

PS Na razie nie podaje linka bo nie chce miec na sumieniu waszych maszyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×