Skocz do zawartości
Adek

Dedyk za 800 miesiecznie pod serwey gier ?

Polecane posty

o po czym poznałbym ze musze zwiększyć pakiet, po wzrastajacym pingu ??

 

Dostaniesz dostęp do wykresów obciążenia łącza, z których odczytasz ile obecnie zużywasz. Jeśli będziesz dochodził do np. 80% wysycenia łącza w szczycie, dokupisz kolejne Mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na około 3Mbps postawisz może z 50~60 slotów a potem Ci już łącze będzie lekko mulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lajtowo, mój serwer 32 sloty zużywa średnio 2.8Mbit uploadu oraz 2.2Mbit download. Więc z tym 3mbit nie poszalejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD niedawna mamy kilka dedykow w nephaxie. Poki co wszystko dziala tak jak powinno. Sprzet serwerowy a nie desktopy wiec wszystko naprawde dobrze chodzi.

 

Sprzet markowy, della. Bardzo dobre lacze i jak na taka jakosc niskie ceny, goraco polecam.

Nie wiem co tam kolega Mlody sie naczytal ale w kazdym temacie pisze o trafficu , ze 1tb to malo. Mniejwiecej w przeliczeniu na lacze to jakies 5mb lacza. Wiec nie jest to znowu tak malo. Na 5mb pociagniesz jakies 300 slotowa moze nawet wiecej, zalezy od ilosci graczy na tych serwerach -

oczywiscie jezeli nie beda to w wiekszosci serwery publiczne ( znacznie bardziej oblegane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 5mb pociagniesz jakies 300 slotowa moze nawet wiecej, zalezy od ilosci graczy na tych serwerach -

oczywiscie jezeli nie beda to w wiekszosci serwery publiczne ( znacznie bardziej oblegane).

A potem w weekendy płaczą że lagi itd - typowy overselling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz na poczatek czyms musi sie ratowac, tanszy dedyk = tansza cena za slota wiec latwiej pozyskac klienta :)

 

ogolnie ponegocjuj z Nephaxem, sa dosc "elastyczni"

tanszy abonament badz troche wiecej trafficu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypadaloby najpierw troche poczytac.

 

W standardowej ofercie serwerów dedykowanych nie hostujemy serwerów gier. Dla serwerów gier obowiązuje osobna oferta dostępna na życzenie klienta po określeniu szczegółów z działem handlowym.

 

 

 

Beda chcieli sporej doplaty za lacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadaloby najpierw troche poczytac.

 

W standardowej ofercie serwerów dedykowanych nie hostujemy serwerów gier. Dla serwerów gier obowiązuje osobna oferta dostępna na życzenie klienta po określeniu szczegółów z działem handlowym.

 

 

 

Beda chcieli sporej doplaty za lacze.

Od ceny serwera odejmujesz 30% ale za to wykupujesz łącze zbiorcze dla dowolnej ilości serwerków

w cenie od 99 zł per mbit w dół, w zależności od pasma.

Cytat Pana Aleksanda M. z serwerydedykowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jeśli chodzi o Xeony z serii 'X' to wierz mi, nie ma nawet czego porównywać z 'Q', 'E', itp... Nie ta półka..

 

przecież xeony z serii X3xxx to rebrandowane core 2 duo/quad

 

--

Lazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×