Skocz do zawartości
pbas

NETIA Flexopartner - BANDA - odradzam

Polecane posty

Witam,

 

od kilku lat korzystam z usługi Netia (wcześniej Pro Futuro) Flexopartner (www.flexopartner.pl). W tym roku miarka się przebrała i postanowiłem o tym napisać. ZDECYDOWANIE ODRADZAM konta resellerskie w tej firmie. Serwery DNS wiecznie się wywalają a zgłaszanie usterek na infolinię, to porażka. Cytuję: "przyjmuję zgłoszenie - oddzwonimy" i guzik - strony leżą bo ich serwer DNS leży (ns1.futuro.pl) a o oddzwonieniu można zapomnieć. ZAŁAMKA Panowie - odradzam ich.

 

Aktualnie mam dwa małe konta na FireHoście i Hekko - z obydwu jestem zadowolony - działają o niebo lepiej niż "wielka profesjonalna Netia".

 

Do końca roku przenoszę wyszyskie moje strony z ^@%$@$@$%$ Netii na inny serwer (jeszcze około 15 domen). Pewnie padnie albo na Hekko albo na Firehosta.

 

Dzisiaj święto a ja się od rana wk.... na Netię - wg nich w święta się świętuje a nie sprawdza czy własne serwisy www działają... ehhhh

 

Pozdrawiam, Piotr

 

p.s. mam nadzieję, że przeczyta to jak najwięcej osób (forum jest wyyyyysoko w google) i ludzie dadzą sobie spokój z pseudo profesjonalną firmą Netia/ProFuturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam u nich co prawda z telefonu/internetu i jestem zadowolony ale moim zdaniem to powinni się skupić na tym w czym są wysoko (tel+net) a nie wchodzić w hosting :<. Jest tak dużo firm że można wybrać spokojnie co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam u nich co prawda z telefonu/internetu i jestem zadowolony ale moim zdaniem to powinni się skupić na tym w czym są wysoko (tel+net) a nie wchodzić w hosting :<. jest tak du firm mo wybra spokojnie co innego src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_wink.png" alt=";)">

 

Netia nie wchodzila w hosting tylko przejela go wraz Pro Furturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja mam neta od neti na drucie tpsa .. i ze tak powiem, jest średnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja znam takie wyczyny jak Wysyłanie faktur do klienta datowanych na 2007 w roku 2008 :)

 

Już nie wspominając o ich zajefajnym panelu, noi php.ini też wyjazdowe :)

 

EDIT

Bym zapomiał, safemode on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×