Skocz do zawartości
GGG7

Jezeli nie hosting w Linuxpl.com to gdzie?

Polecane posty

Doszly mnie sluchy ze hosting w linuxpl.com nie jest dobrym wyborem. Oferta jest dla mnie zadowalajaca, 50zl/rok za 10gb transferu, brakuje mi tam mozliwosci placenia raz na miesiac lub pol roku. Prosilbym o jakas inna propozycje w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam Pana do skorzystania z naszej oferty. Za 6,10zł miesięcznie (61zł rocznie) otrzyma Pan:

 

1,5GB miejsca

9GB transferu

 

 

Wszystkie konta zakładane są na wydajnych i stabilnych serwerach w Polsce :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pol roku mozesz placic za konta od W2 w gore

Ja tam z linuxpl.com jestem b. zadowolony - mocne i stabilne servery Hetznera robią robote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GGG7: śmiecisz troche na WHT.

jeszcze nie wypróbowałeś tak naprawdę swojego hostingu, a już go zmieniasz. Nie wiesz czego chcesz dokładnie, nie wiesz co chcesz osiągnąć et cetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak juz niestety mam ze jak sie decyduje na zakup czegos, to zbieram maximum mozliwych mi informacji w mozliwie krotkim czasie, i wybieram mozliwie najlepsza opcje

 

Te forum dotyczy wszelkiego rodzaju rozmow na temat hostingu, wszystkie moje topici dotycza tej tematyki, wiec mam gleboko gdzies opinie ze tu smiece.

 

Rzeczywiscie nie wyprobowalem, i nie musze bo wiele innych osob zrobilo to za mnie i tu moge poznac ich opinie i nie popelniac tego samego bledu w wyborze czegos co nie spelni moich wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie abym mogl takie cos tam pisac, nvm

 

webh.pl na moje oko porownywalne do linuxpl.com

nie bede wypisywal tu wszystkich + i - obydwoch hostingow ale zdecyduje sie na webh.pl ze wzgledu ze moge placic co miesiac i ze ponoc jest pomoc bardzo dobra w razie problemow

 

eot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o reklamę mixplusa. Zamiast giga powiedział giba.

 

Ja tam z linuxpl nie mam miłych wspomnień. Po jakimś czasie użytkowania nie mogłem dostać się do DA itp, ale nie o tym tutaj.

Bierz webh.pl. Nie korzystałem z hostingu ale z vps. Nie wiem jak tam działają serwery ale wiem że BOK mają na pierwszym miejscu.

Z opinii na WHT można powiedzieć że serwery są bardzo dobre. Dodatkowo możesz w każdej chwili dokupić potrzebujące dodatki (m.in bazy danych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dobra opinia BOK-a bardzo wplynela na moja decyzje ;) w sumie to teraz mnie troche denerwuje to ze z niewiadomych mi przyczyn czekam juz chyba 3 dni az dadza mi namiary na serwa

 

Pytanie:

Ile czasu trwa realizacja mojego zamówienia?

Odpowiedź:

Wszystko zależy od tego jaką usługę wykupili Państwo, jeżeli jest to hosting to Państwa zamówienie jest realizowane maksymalnie do 24h.

 

Pisalem na gg z pytaniem ile trzeba czekac i gdzie lezy wina bo byc moze u mnie, to nie dostalem zadnej odpowiedzi a zalezy mi na czasie. Coz, poczekam jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w święta lub jakieś większe wolne BOK dostępny jest tylko pod e-mailem i tam proszę kierować swoje wszystkie pytania, na pewno otrzyma Pan odpowiedź. Natomiast jeżeli chodzi o dane do serwera to są one wysyłane do max 24h, możliwe więc że podał Pan błędny adres e-mail z zamówieniu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czwartek i piatek nie bylo swiat :) no ale dobra ;) nie marudze :) otrzymalem odpowiedz na maila i mysle ze sprawa zostanie rozwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek i piatek nie bylo swiat

 

 

Pisał Pan e-mail czy próbował się Pan kontaktować przez gg? Jeżeli przez gg to wiadomość mogła nie dojść (ostatnio serwery gg wykładają się co chwile):) przy ważniejszych sprawach zalecamy kontakt e-mail.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gg :) mozliwe ze nie doszlo, w kazdym razie juz jest prawie wszystko zalatwione jak nalezy :) teraz bede pisal tylko na maila o ile zajdzie taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×