Skocz do zawartości
HiddenPlace

serwer z autoresponderem html

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję serwera z autoresponderem email. Chodzi o to by gdy ktoś napisze na adres firmowy dostał od razu wiadomosc zwrotna typu "dziekujemy za zapytanie, wkrotce skontaktuje sie z wami nasz pracownik itd.." Wiem ze duzo serwerow udostepnia cos takiego ale mi chodzi o autoresponder ktory pozwoli zredagowac taka wiadomosc w html, a nie jako sam tekst. Chcialbym po prostu dodac do tej wiadomosci logo firmy, kolorystyke itp, czyli w skrocie nadac jej jakis styl.

 

Czy sa jakies hostingi udostepniajace cos takiego w cenie do 100 zl? Hosting nie musi miec zaawansowanych parametrow, wystarczy 100 MB miejsca na strone i jedna baza danych o wielkości do 10 MB.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od hostingu tylko od skryptu który bedzie wysyłał email.

 

Do tego wystarczy hosting z możliwością wysyłania emaili.

 

Poszukaj w internecie jest pełno takich autoresponderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba trudniej Ci będzie znaleźć serwer który nie udostępnia autoresponderów niż taki który udostępnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale wiekszosc udostepnia autoresponder w postaci tekstowej a ja potrzebuje html, bez instalowania zewnetrznego oprogramowania, chcialbym aby serwer mial juz w panelu wbudowany autoresponder w html i zebym nie musial nic instalowac tylko zredagowac wiadomosc w panelu hostingodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cpanelu jest możliwość wysłania go jako html i ustawienia kodowania ale nie ma możliwości wysłania załącznika w mailu. Trzeba podawać linki do plików graficznych z serwera www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×