Skocz do zawartości
gdhfd

progreso.pl czy amm.net.pl

Polecane posty

progreso.pl czy amm.net.pl - co wybrać - chodzi mi tylko o jakość i niezawodność - nie o parametry kont - co polecacie?

 

EDIT: jeszcze znalazłem rubikon.pl - na stronie pisze, że mają własne data center - wie ktoś o nich coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Jesli chodzi o jakosc to progreso.pl czy amm.net.pl nie ma sie co rownac do rubikon.pl ale to rowniez widac w cenach.

 

Za progreso moge reczyc sam i napewno jest bardzo dobrze, niestety nie znam amm.net.pl wiec na ich temat sie nie wypowiem.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o jakosc to progreso.pl czy amm.net.pl nie ma sie co rownac do rubikon.pl ale to rowniez widac w cenach
hmm to znaczy rubikon ma wysoką jakość czy niską? bo w porównaniu do progreso jest droższy, ale do amm tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Szczerze to nie przyjrzalem sie cenom amm, jesli chodzi o jakosc wybralbym rubikon.pl (znam ich rozwiazania i jestem juz dlugo klientem). Obecnie strona i panel posiadaja duzo mozliwosci ale jest dosyc stary. Wiem, ze bedzie nowa strona i udoskonalony panel.

 

Na korzysc rubikon.pl wypada obecnosc na rynku. Chyba juz od 1996 roku (sprawdze dokladnie).

 

Serwery w Warsaw Data Center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do rubikon i nie mają mod rewrite, crona ani nie można oddelegować subdomen na inne serwery na ich dnsach - to za dużo na nie, ale powiedzieli, że nie długo wprowadzą konta, z cronem, ssh itp - wtedy może się do nich przeniosę

co do amm.net.pl to admin mnie przeraził - sam nie zna podstawowej konfiguracji serwerów - np tego, że nie ma mod rewrite a zapewniał mnie, że jest, tak samo twierdził, że php jest w safe mode, a okazało się zupełenie co innego

wybadam jeszcze progreso, ale coś cienko wiedzę hosting w polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting w Polsce jest jak najbardziej rozwiniety i na niezwykle wysokim poziomie. Kwestia tylko, tego co naprawde Ty potrzebujesz. Moze dla Ciebie najbardziej odpowiednia usluga bylby VPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do amm.net.pl to admin mnie przeraził - sam nie zna podstawowej konfiguracji serwerów - np tego, że nie ma mod rewrite a zapewniał mnie, że jest, tak samo twierdził, że php jest w safe mode, a okazało się zupełenie co innego

 

Nie zapominaj, ze AMM ma conajmniej 3 rozne typy serwerow w ofercie hostingu - z CPanelem, Linuxem i Windowsem, byc moze administrator mowil o innym, i Ty rowniez ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

A mod_rewrite na linuxowym hostingu jest, bo osobiście z niego korzystam :-) W ogóle trzymam w amm pare stronek, w tym nieduze phpbb generujace 2GB z hakiem ruchu miesiecznie, i wszystko dziala po prostu wzorcowo. W ciagu ostatniego roku kojarze jeden przestoj kiedy ktos zatkal im filtry antyspamowe i musialem odczekac pol godziny zanim udalo mi sie wyslac maila. Ale za to jak nie moglem wyslac, to zadzwonilem i natychmiast dostalem jasne informacje CO sie stalo, i KIEDY problemy zostana usuniete.

 

Minusy tego hostingu (linux) widze dwa:

1) straszny panel, na szczescie praktycznie z niego nie korzystam

2) małe transfery, na dodatek mocno ukryte w ofercie ... a właściwie to nie ma ich w ofercie w ogóle, tylko trzeba się przekopać przez FAQ (lista pod pkt 4 tutaj -> http://amm.net.pl/inne_sprawy_i_informacje...techniczne.htm)

 

Plusy? Rozsadna cena, wszystko hula az milo, serwery praktycznie bezawaryjne, WZORCOWY kontakt (choc czasem robi sie jakis bajzel z fakturami ponoc - ale tym to sie zajmuje ksiegowosc ;-) ). A, no i wyrozumiali sią ;-) bo jedna z moich stron regularnie - od kilkunastu miesięcy - przekracza limit transferu o kilkanaście %, i jeszcze nikt się do mnie w tej sprawie nie odezwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu wybrałem progreso no i chwilę po zapłaceniu pad na około godzinę, ale mam nadzieję, że to się nie będzie powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://progreso.pl

 

moze maja dobry hosting, fajna strone ale czy nie maja wlasnego panelu adm. tylko przerobiona darmowke?

Niech interneuci sami zdecyduja, moze sie myle a moze nie.

 

tutaj jest link do darmowego panelu ktory moze byc przez nich przerobiony:(

 

http://vhcs.net/new/modules/wfchannel/inde...x.php?pagenum=7

 

 

A jestem ich klientem wlasnie:(

W sumie jestem zadowolony z ich uslug ale dlaczeg mowia, ze maja panel auorski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
moze maja dobry hosting, fajna strone ale na pewno nie maja wlasnego panelu adm. tylko przerobiona darmowke.

 

Nasz soft jest w 100% autorski, pisany od zera.

Nie jest to zadna przerobiona darmowka!

 

Nim zaczniesz kogos osadzac, zorientuj sie czy na pewno masz racje :P

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×