Skocz do zawartości
Buldog

[opinie]Actives.pl

Polecane posty

Opinie o Actives.pl

W tym temacie piszemy opinie o Actives.pl- Nowo powstałej firmie hostingowej.

 

Zapraszam do wymieniania się zdaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, taka moja drobna uwaga, Actives.pl jest w trakcie ukończenia, więc to troszkę nie ten czas na dyskusję :) to w takim razie opiszę założenia projektu.

 

W każdym razie tak jak pisałem w innym temacie to użytkownicy tworzą ten serwis więc mam nadzieje że wpadnie wiele informacji które pozwolą nam ulepszyć ten system. Actives.pl ma modułową budowę, więc będzie non-stop ulepszany, będą wgrywane moduły, dodatki, oraz usprawnienia wspomagające obsługę klientów, panel bilingowy.

 

W chwili obecnej działają 4 systemy płatności (mbank, inteligo, citibank handlowy) oraz Dotpay. W każdą cenę wybranego pakietu jest wliczony rachunek oraz koszt jego przesłania. Nadzorując budowę tego serwisu sugerowałem się przede wszystkim tym by system był bezpieczny, to że nasza strona znajduje się w home.pl LINK DO TEMATU dla mnie to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem newsa na stronie.

 

A co to?

"Z przyjemnością inforumujemy że serwis Actives.pl jest chwilowo nieczynny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Actives.pl to MOIM zdaniem jak najbardziej pozytywny hosting. Miła o szybka obsługa, dobra oferta i przedewszystkim bardzo szybki serwer. Wczoraj zaparkowałem tam swoje 2 strony i byłem bardzo zdumiony szybkością działania całości. Jak ktoś jest ciekawy tych stron to.. positivevibes.pl (radio internetowe) oraz bezsensowne.info (blog któryc jest w trakcie prac (oswojenie z drupalem)). Polecam wszystkim ceniącym szybką i miłą obsługę oraz najwyższej jakości produkt. Jedynym minusem jest to że nie wystartowała jeszcze sprzedaż serwerów shoutcast na które czekam z niecierpliwością :] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo bym prosił osoby na tym forum o opinię, sugestię jak możemy dalej kształtować ofertę w serwisie Actives.

 

Jest w planie oferta serwerow VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System zarządzania VPS mamy przygotowany, jedyną kwestią jaka została to wybór DataCenter, oraz zakup sprzętu. Serwery VPS pojawią się pod inną domeną jako całkowicie osobny projekt wraz z serwerami gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System zarządzania VPS mamy przygotowany, jedyną kwestią jaka została to wybór DataCenter, oraz zakup sprzętu. Serwery VPS pojawią się pod inną domeną jako całkowicie osobny projekt wraz z serwerami gier.

jezeli moge zasugerowac lokalizacje to Niemcy albo Holandia, w Polsce traffic zazwyczaj jest maly ze wzgledu na koszt lacza, a przydałaby sie oferta vps-ów na zachodzie w dobrej cenie i z ciekawym transferem.

 

ps. jezeli bedziecie testowac vps-y to zglaszam sie na ochotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tyle ujawnić że w VPS w najwyższym pakiecie będzie traffic ok 2.000 GB może troszkę więcej ale to jeszcze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie wiecie w jakim DC będziecie a już wiecie ile będzie transferu ? spoko, miło.

w PL będzie to musiało kosztować mniej więcej tyle co dedyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo będzie ten VPS kosztować ponad 1000zł

 

tylko jaki VPS (nie download) wygeneruje tyle transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiecie w jakim DC będziecie a już wiecie ile będzie transferu ? spoko, miło.

w PL będzie to musiało kosztować mniej więcej tyle co dedyk...

 

Ja nie mówię że nie wiemy w którym, przedstawionych ofert z DC mamy kilka, trzeba będzie wybrać najlepszą. Oczywiste jest to że serwery nie będą zlokalizowane w polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×