Skocz do zawartości
rtvet

najtańszy serwer dedykowany

Polecane posty

Czy znajdę coś taniej niż Pentium 733 w netdirekt.de za 14 Euro? :D

 

Daj spokój, lepiej już kup porządnego VPSa,

 

 

bo te 14 Euro to ledwo na prąd starczają, więc tylko wariat miałby tańszą ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taniej ? serwer dedykowany ? Może postaw sobie w domu \"serwer\" pod biurkiem ? Jeżeli potrzebujesz serwera który będzie \"trzymał jakiś poziom\" to chyba nie liczysz że za taką kwotę dostaniesz coś sensownego. Jak powiedział bellerofont tyle to mniej więcej kosztuje prąd. A pamiętaj że prąd to nie wszystko. Więc z każda złotówką czy euro którą zaoszczędzisz, zaoszczędzasz na sobie samym i na poziomie jakości. Za chwile będziesz się denerwował że coś nie działa albo zostałeś oszukany na jakiejś okazji w stylu enno. Choć pewnie i tak ni posłuchasz i będziesz uczył się na własnych błędach kupując super serwer z super parametrami w jakiejś \"serferowni\" których ofert na forum jest masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT: to się nazywa zamiłowanie do programowania, backslash escape character w postach na forum :D

( pewnie jakiś krewny jednoliterowca :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OT:...

Teraz już wiem skąd masz tyle postów, jak będę gadał tyle nie na temat to może też się kiedyś takiej ilości dorobię. A co do backslash postaram się aby więcej ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( pewnie jakiś krewny jednoliterowca :D )
Raczej nie :D

 

Teraz już wiem skąd masz tyle postów, jak będę gadał tyle nie na temat to może też się kiedyś takiej ilości dorobię. A co do backslash postaram się aby więcej ich nie było.
A matematykę w szkole miałeś?

 

W ciągu niecałych 8h od rejestracji napisałeś 4 posty, co daje ~12 postów / dzień.

bellerofont w ciągu niecałych 3 lat napisał 2095 postów, co daje ~2 posty / dzień.

 

Teraz zagadka: Kto jest większym gadułą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego z Netdirekt;) Wypowiem się tutaj jako osoba prywatna gdyż dawno dawno temu używałem tych 2 najtańszych jak i kilku droższych dedyków i mogę powiedzieć, że sprawują się rewelacyjne jak cała serwerownia Netdirekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×