Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk151

Konfiguracja DA

Polecane posty

Witam mam 2 pytanie, mam dedyka i zainstalowany Panel Direct Admin

1- pytanie jak zrobić aby wiadomości wysyłane do userów w da były spolszczone typu zmiast password to hasło

2- pytanie jak zmienić, że przy stworzeniu konta jest index typu Welcome to the home of domena To change this page, upload your website into the public_html directory, zamiast tego chcę aby zamiast tego przy każdym stworzeniu konta był index taki jak jak chcę, żeby nie trzeba było zmieniać tego ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W panelu jest :-)) Poszukaj.

2. z tego co pamiętam to /usr/local/directadmin/data/templates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 2 pytanie, mam dedyka i zainstalowany Panel Direct Admin

1- pytanie jak zrobić aby wiadomości wysyłane do userów w da były spolszczone typu zmiast password to hasło

2- pytanie jak zmienić, że przy stworzeniu konta jest index typu Welcome to the home of domena To change this page, upload your website into the public_html directory, zamiast tego chcę aby zamiast tego przy każdym stworzeniu konta był index taki jak jak chcę, żeby nie trzeba było zmieniać tego ręcznie.

 

1. Jakieś drobne teksty znajdziesz również w /etc/exim.conf , nie wszystko leci z template

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jakieś drobne teksty znajdziesz również w /etc/exim.conf , nie wszystko leci z template

 

Panie JK..

co Pan za herezje prawisz :wacko:

 

/usr/local/directadmin/data/users/$reseller/a_welcome.txt - wiadomość powitalna dla usera gdzie $reseller - Twoja nazwa, domyślnie zapewne będzie to admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie JK..

co Pan za herezje prawisz :angry:

 

/usr/local/directadmin/data/users/$reseller/a_welcome.txt - wiadomość powitalna dla usera gdzie $reseller - Twoja nazwa, domyślnie zapewne będzie to admin.

 

A sorry, źle przeczytałem pytanie. Ciemno już ... :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem robię tak jak napisał hekko ale wyskakuje tak ja by nie było pliku

 

s1:/usr/local/directadmin/data/users# nano a_welcome.txt

 

 

GNU nano 2.0.2 File: a_welcome.txt

 

i pod spodem jest pusto.

 

co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×