Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Orish

Hosting pod download

Polecane posty

Jaki proponujecie hosting pod pliki do downloadu? Interesująca mnie pojemność zaczyna się gdzieś od 20 GB, ale nie pogardzę czymś znacznie większym. Nie przewiduje, żeby ten download cieszył się jakąś superdużą popularnością, więc transferu nie musi być bardzo dużo, myślę, że 100-200 GB/mc spokojnie wystarczy.

 

Czy jakiś zagraniczny hosting byłby dobrym rozwiązaniem, czy lepiej szukać w Polsce?

 

Pierwszy raz tworzę download, więc nie jestem dobrze zorientowany, na co zwracać uwagę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki proponujecie hosting pod pliki do downloadu? Interesująca mnie pojemność zaczyna się gdzieś od 20 GB, ale nie pogardzę czymś znacznie większym. Nie przewiduje, żeby ten download cieszył się jakąś superdużą popularnością, więc transferu nie musi być bardzo dużo, myślę, że 100-200 GB/mc spokojnie wystarczy.

 

Czy jakiś zagraniczny hosting byłby dobrym rozwiązaniem, czy lepiej szukać w Polsce?

 

Pierwszy raz tworzę download, więc nie jestem dobrze zorientowany, na co zwracać uwagę :lol:

 

100-200 GB na shared hostingu ? Hmmmm może dedyk lub VPS ??

Shared z takimi parametrami będzie i tak dosyć drogi ...

Zobacz te serwery 1/4 na dhosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może trochę zawyżyłem swoje wymagania co do transferu. Trudno mi jest teraz go oszacować. Wiem tylko, że na pewno nie będzie problemów z tym, że łącze będzie obciążone, bo w jednym momencie pliki będzie pobierać jedna, góra dwie osoby, natomiast jeszcze nie wiem dokładnie, jakiej wielkości będą to pliki i stąd moja niepewność co do transferu.

 

Najbardziej chciałbym się dowiedzieć, na jakie parametry zwracać uwagę w porównaniu do zwykłych serwerów pod www, bo wtedy mógłbym sam zweryfikować swoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Hosting pod download NIE musi mieć dobrych pingów. Wystarczy dobre łącze i stabilność - czyt. DE, UK, US. Sprawdź sobie chocieżby host9 - z opisu BOSSa :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×