Skocz do zawartości
Linux

www.WebHostinkTalk.PL

Polecane posty

Witajcie :) . Jak już wiecie, jakiś czas temu powstał pomysł stworzenia forum o podobnej tematyce jak WHT. Jak wiadomo - główną tematyką tego forum jest Webhosting czyli normalne, poważne firmy (no nie zawsze :)) z zarejestrowaną działalnością gosp.

 

Niestety lub stety prawda jest taka że o krzakach nie ma gdzie pogadać :(. Udało nam się że mamy jeden dział o krzakach oferujących serwery gier, jednak.. to tylko temat.

 

Na pewno ktoś spyta po co takie forum? Głównie dla rozrywki, można naprawdę polepszyć sobie humor przeglądając oferty krzaków, ich slang czy też błędy gramatyczne/ort. w regulaminie. Zresztą co będę wymieniał, każdy wie o co chodzi :).

Jednak nie tylko chodzi mi o rozrywkę, warto też aby potencjalny "poszukiwacz hostingu" wiedział od czego trzymać się zdaleka B) .

 

Forum to nie ma w żadnym stopniu zastąpić prawdziwego WHT, jedynie zapewnić fajnę miejsce na dyskusję z luzem o fajnych (moim zdaniem) tematach.

 

Jak na przyzwoitę forum - domena zakupiona w promocji ovh :), ale tak tak.. przedłużymy ;).

Sponsorem serwera www, jest @Jarek :*

Administracją aktualnie zajmuje się jedynie ja ale na dniach na pewno dojdzie kilka osób (mam co do tego pewne plany).

 

Zapraszam wszystkich do rejestracji, pisania postów a przedewszystkim zabawy :).

Forum stoi dopiero od kilku godzin, zdązyłem wgrać kilka modów i lekko dopasować ustawienia.

Będzie tego na pewno więcej.

 

Do zobaczenia na webhostinktalk.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

a wedlug jakiego kryterium mozna zarobic sobie medal KRZAKA ??

 

za pomowienia w kazdym kraju mozna dostac pasem po plecach

 

dla mnie BESSENZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma co rozwodzić się nad krzakami, co do kryteriów było w jakimś temacie; na pewno jednymi z nich są brak działalności gospodarczej i np. kimsufi ;)

 

Podsuma: @Linux szkoda Twojego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak działalności gospodarczej i np. kimsufi :)

 

Głównie miałem na myśli właśnie "firmy" bez działalności, prowadzone głównie przez osoby <18 ale jak wiadomo krzakiem nie muszą być tylko dzieci. Nie raz o tym się przekonaliśmy. Z tym kimsufi nie przesadzajmy, niektórzy prowadzą hosting na resellerze. Jak mają przyzwoitą stronę, dane firmy itp to moim zdaniem nie zasługują na miano krzaka - w żadnym stopniu :)

 

@Linux szkoda Twojego czasu :(

 

Spokojnie, to forum też dla mnie - taka bilioteka krzaków B).

 

Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×