Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Uwaga na domeny w firmie domeny24.net !

Polecane posty

Jest to nie zgodne według kodeksu Handlowego gdyż by ten zapis obowiązywał NASK musiał by zmienić również swój Regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

czemu nikt sie nie chce skupic na takich firmach jak np: domeny.pl .... czy ludize akceptuja to co oni robia swoja bezczynnoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikt sie nie chce skupic na takich firmach jak np: domeny.pl .... czy ludize akceptuja to co oni robia swoja bezczynnoscia ?

Prawnicy cały czas walczą. Dzisiaj / jutro opublikuję na blogu kilka wytycznych przesłanych od znajomych prawników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Prawnicy cały czas walczą. Dzisiaj / jutro opublikuję na blogu kilka wytycznych przesłanych od znajomych prawników ;)

 

Boss tak wogole wez mi na pw swoje gg napisz, gdzies mi wcielo twoj numer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wykopie znajduje się nieprawdziwa informacja.

Zwrot "W przypadku świadomego naruszenia niniejszego regulaminu" oznacza, że musisz świadomie złamać regulamin - jeśłi zapomnisz przedłużyć domenę nie podpadasz pod to.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wykopie znajduje się nieprawdziwa informacja.

Zwrot "W przypadku świadomego naruszenia niniejszego regulaminu" oznacza, że musisz świadomie złamać regulamin - jeśłi zapomnisz przedłużyć domenę nie podpadasz pod to.

Pozdrawiam

hehe jak dostaniesz maila/tel z przypomnieniem co na bank ma miejsce i nie przedłużysz to już jesteś "świadomy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteś w błędzie - chodzi o świadome złamanie regulaminu czyli jak ktoś wie, zobowiązał się do czegoś, a potem mimo tego chce dla swojego interesu świadomie złamać swoje zobowiązanie.

Cytat z regulaminu domeny24.net:

"W przypadku domeny objętej promocją, dysponent zobowiązuje się do jednorazowej prolongaty domeny w systemie organizatora lub wniesienia opłaty równej cenie prolongaty domeny w przypadku braku prolongaty".

Pozdrawiam

 

hehe jak dostaniesz maila/tel z przypomnieniem co na bank ma miejsce i nie przedłużysz to już jesteś "świadomy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dostałem informację od domeny24.net, że jest to informacja fałszywa.

 

Jutro postaram się wyjaśnić sprawę.

 

(ledwo wszedłem do domu, nawet na spodek nie zdążyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tematu nie usuwał bez nakazu policji, prokuratora, sądu ten temat nie narusza dóbr osobistych tej firmy. A i tak naruszenie dóbr osobistych jest tylko z sprawy cywilnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×