Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nfq

hosting ftp.

Polecane posty

cześć,

 

poszukuje hostingu FTP - miejsce 10gb i transfer jak największy - serwer może być w USA, CA, AU, TH, HK, IN - ważne, żeby strona była po angielsku i płatnośc w dolarach amerykańskich, australijskich, kanadyjskich.

 

Ping nie gra roli, przy takich kontach, ważne, żeby ściagało z maksymalną prędkością - preferowałbym Australie, Tajlandię bądź Kanade.

 

Nie chce żadnego VPS, a jedynie zwykłe konto shared.

 

Możliwość podpięcia jednej domeny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to zrobiłem.

Jednak mi nie są potrzebne te duperele - maile, subdomeny, mysql - jak by ich nie było to by cena była mniejsza o wiele.

 

Wystarczy 1 domena i do 10 kont FTP.

 

Australia, Kanada, Tajlandia, Singapur - coś w azji, australii i oceanii lub też ameryka północna, oprócz stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XXL-WEB odpada, bo w niemczech mają serwer, a to ich skreśla, za duże koszta :D

 

Amazon S3 - ciekawa oferta, za 10gb bym zapłacił 1,5$, za 8,5$ - nie rozumiem jedynie requestów, ile można odwołać używać na miesiąc, tak?

 

A jakieś konta shared w azji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, żeby ściagało z maksymalną prędkością

 

Btw, nie wiem czy z Chin czy Australii pociągniesz maksymalną prędkością łącza... zależy jakie łączę posiadasz :D

 

Przykład: u mnie na speedteście w pl/de wyciągam +4Mbit a w z Australijskiego mirrora ledwie 350Kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to teraz po speedtescie, nie ma żadnego sensu, najlepiej w takim razie w Kanadzie, bo w USA nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ping nie gra roli, przy takich kontach, ważne, żeby ściagało z maksymalną prędkością - preferowałbym Australie, Tajlandię bądź Kanade.
To się zdecyduj... 'Ping' jest zależny od opóźnienia, tak samo jak maksymalna prędkość pojedynczego flow'a pomiędzy dwoma punktami. Jeżeli myślisz, że jesteś w stanie przesyłać coś pomiędzy Polską a Australią z prędkością >200kB/s, to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo fajna oferta.

 

Jak z przycinaniem łącz? Nie ma ograniczeń np do 95kb/s? (download, upload) jak jest w surpasshosting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z przycinaniem łącz? Nie ma ograniczeń np do 95kb/s? (download, upload) jak jest w surpasshosting...
Nie wiem, nie korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×