Skocz do zawartości
kriss

[opinia] Enno.pl - VPS

Polecane posty

miala byc aktywacja w max 80 minut a tu juz prawie 3 godziny i nadal zadnego maila odpowiedzi na ticket nic . Panowie ogarnijcie się

 

Który pakiet zamówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala byc aktywacja w max 80 minut a tu juz prawie 3 godziny i nadal zadnego maila odpowiedzi na ticket nic . Panowie ogarnijcie się

 

Ja rowniez testuje 2 pkt 8 paragrafu regulaminu :D Na razie "wycykało" 30 minut, od wysłania maila, wiec nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odrazu mowie ze nie narzekam tylko informuje wiem że wszyscy są ludźmi i że sobota a pakiet zamówiłem w tej weekendowej promocji bo jest dla mnie idealny w stosunku cena/jakosc (ze 2 strony ekg irsii i polepszanie umiejętności administracji serwerem)

 

nadal nie ma możne jutro a jak w poniedziałek też się nie obrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie rozumiem w czym problem. Pakiet mini aktywowany jest poprzesłaniu potwierdzenia zapłaty. Poza tym, dlaczego nie napiszą Państwo do nas wiadomości email bądź nie przedzwonią? Zajmie to tylko chwile i rozwieje wszelkie wątpliwości, a forum nie jest traktowane jako biuro obsługi klienta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie rozumiem w czym problem. Pakiet mini aktywowany jest poprzesłaniu potwierdzenia zapłaty. Poza tym, dlaczego nie napiszą Państwo do nas wiadomości email bądź nie przedzwonią? Zajmie to tylko chwile i rozwieje wszelkie wątpliwości, a forum nie jest traktowane jako biuro obsługi klienta. Pozdrawiam.

 

przecież jest ticket napisany ale to juz nie ważne vps dziala fajnie lagów nie ma wie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×