Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Taifun

transfer .com

Polecane posty

Witam, dalem na transfer w goddady i moja domena jaka chce przenieść znajduje się w az.pl .

I co dalej mam zrobić.

Dostałem takiego maila ale zupełnie nie wiem co muszę zrobić bo chyba nie wysyłać dokumentów przecież dane rejestranta mam takie same :/...

 

To complete your recently requested transfer, we must receive approval of the administrative contact currently associated with the domain name(s) below, which we have determined to be contact@privacyprotect.org. A request for approval has been sent to that address. If you believe the email address is not correct, you must visit your current registrar and have it updated.

 

View a complete listing of registrars: http://www.internic.net/regist.html

 

Domain name(s) associated with this transfer:

 

DOMENA.COM

 

 

Should you update the administrative email address at your current registrar, please restart this transfer.

 

You may be asked to log in to restart the transfer. To safely log in:

 

1. Go to the GoDaddy.com home page and log in with your name or customer number and password.

2. In the My Account section, select "Pending Domain Transfers."

3. Select the transfers you wish to re-initiate and then click the "Reinitiate" button to proceed.

 

 

If for any reason this information is incorrect or you feel this domain transfer request was made in error, please contact us at:

 

support@godaddy.com

 

Sincerely,

GoDaddy.com, Inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, sprawdź, czy nie masz w AZ jakiegoś dupnego mejla wpisanego do kontaktu administracyjnego - może ten mejl poszedł do AZ i oni muszą kliknąć? A znając AZ, poczekasz tydzień albo dwa... jeśli w ogóle.. ale skoro dali authinfo, to znaczy, że luz - podejrzewam, że już wpisałeś kod gdzie trzeba, tylko teraz trza poklikać na zgodę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochrone danych wlaczona i goddady nie widzial maila. Nastepy krok: a co konkretnie mam zrobić w az.pl bo z goddady ławo się było dogadać. Teraz mam status na goddady taki: Accept transfer at current registrar

Za transfer płaci się coś do az.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to juz zaplacilem. Ale jest taki status Accept transfer at current registrar i mam cos zrobic w panelu az.pl czy sami się dogadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
no to juz zaplacilem. Ale jest taki status Accept transfer at current registrar i mam cos zrobic w panelu az.pl czy sami się dogadają?

 

zadzwon do az ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ale mejla nie widziałeś, czy w końcu zobaczyłeś i kliknąłeś?

 

Na AZ nie licz, bo wygaśnie Ci transfer znowu

szybko proś godaddy o ponowne wysłanie mejla i tym razem kliknij w link, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem ochrone danych wlaczona i goddady nie widzial maila. Nastepy krok: a co konkretnie mam zrobić w az.pl bo z goddady ławo się było dogadać. Teraz mam status na goddady taki: Accept transfer at current registrar

Za transfer płaci się coś do az.pl ?

zapomnialem napisac, ze wylaczylem ochrone danych i wpisalem swojego maila i poprosilem o ponownie wyslanie maila co sie udalo i kliklem na link, wpisalem authinfo i ze strony goddady pisze, ze wszystko zakonczone ale co teraz z az.pl?

Mam jakieś papierki im podpisac, zeby przeniesli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie, jak wyglada procedura transferu domeny z vpol.pl do innego operatora? chodzi o domene .com.

 

Procedura transferu domen nie różni się w zależności od rejestratora tylko rodzaju domeny. Rejestrator do którego się przenosisz na pewno poinformuje Cię o procedurze np. w mailu po wypełnieniu formularza transferu domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×