Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Diolixe

Jaka forma wypłacania zarobków w Adsese jest najlepsza?

Polecane posty

Myślałem o koncie bankowym - czy to lepsze rozwiązanie niż czek?. Jakie darmowe konto byłoby najlepsze do takiego celu? Inteligo, Mbank, czy może jakiś inny jeszcze bank? Słyszałem, że przelew zarobków jest obłożony opłatą w wysokości 11,90zł za przelew zagraniczny w Inteligo. Czy MBank jest akceptowany w Google Adsense?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o szczegóły odnośnie założenia konta w Mbanku pod Adsense? Dokładnie chodzi mi o to czy muszę zaznaczyć opcję "eMAX walutowy", a później "eMax USD"? Jest to konieczne, aby przyjąć płatność z zagranicy?

 

Oraz jak jest z aktywnością konta MBank - czy mogę zupełnie nie korzystać z konta długi czas bez żadnych konsekwencji (dezaktywacja, ponowna aktywacja itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę prosić o szczegóły odnośnie założenia konta w Mbanku pod Adsense? Dokładnie chodzi mi o to czy muszę zaznaczyć opcję "eMAX walutowy", a później "eMax USD"? Jest to konieczne, aby przyjąć płatność z zagranicy?

 

Wystarczy zwykle.. sami zrobią tobie przewalutowanie na PLNY

 

 

Oraz jak jest z aktywnością konta MBank - czy mogę zupełnie nie korzystać z konta długi czas bez żadnych konsekwencji (dezaktywacja, ponowna aktywacja itp.)?

 

Tak jest.. dosłownie 0 zł i nic nie musisz robić na nim... żadnych operacji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oplate za przelew placi zleceniodawca przelewu czyli Google Inc. Takze kwota jest przewalutowywana na PLN i zazwyczaj przychodzi nablizsza sesja eliksiru po wyswietlenia Payment in progress na koncie AdSense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowywując: przelew na konto MBank z Google Adsense nie jest obciążony żadną opłatą, więc otrzymam dokładnie taką kwotę jaką zarobię po aktualnym kursie dolara w Polsce. Z MBanku całość tej kwoty przewalutowanej mogę sobie już wtedy przelać na swoje inne, osobiste konto (posiadam Inteligo). Wszystko się zgadza?

 

Oplate za przelew placi zleceniodawca przelewu czyli Google Inc. Takze kwota jest przewalutowywana na PLN i zazwyczaj przychodzi nablizsza sesja eliksiru po wyswietlenia Payment in progress na koncie AdSense.

Chcesz powiedzieć, że kwota jaka przychodzi na konto jest już w złotówkach? To co napisałem powyżej, że Inteligo pobiera kwotę 11,90zł za taki przelew przychodzący z zagranicy od Adsense - może ktoś to potwierdzić, że tak na pewno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Chcesz powiedzieć, że kwota jaka przychodzi na konto jest już w złotówkach? To co napisałem powyżej, że Inteligo pobiera kwotę 11,90zł za taki przelew przychodzący z zagranicy od Adsense - może ktoś to potwierdzić, że tak na pewno jest?

to jest jakaś bzdura bo przelewy wychodzą z polskiego banku w polskich złotych, jest to zwykły przelew krajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligo pobiera kwotę 11,90zł za taki przelew przychodzący z zagranicy od Adsense - może ktoś to potwierdzić, że tak na pewno jest?

 

Nie pobiera od tej kwoty ani zlotowki, ani Inteligo ani zaden inny normalny bank. Inteligo ma jeden plus ma wczesniej pierwsza sesje eliksiru wiec kasa jest mniej wiecej godzinke wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×