Skocz do zawartości
freqfreq

Forum phpbb2

Polecane posty

Szukam hostingu pod rozrastające się forum oparte na systemie forumowym PhpBB (phpbb2 by przemo)

Znalazłem piękny i tani hosting w godaddy.com ale... nie mam ni to karty kredytowej ni to debetowej więc tego nie załatwię.

Szukam w takim razie podobnego hostingu w Polsce:

- Do 300 zł / rok !

- 'Spory' transfer, najlepiej rozliczany miesięcznie

- Dysk, min. 10GB (najlepiej dużo większy)

- Nielimitowany rozmiar POJEDYNCZEJ bazy MySQL

 

Proszę o porady.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

z twoimi wymaganiami to ten hosting nie pociagnie twojego forum i za takie pieniadze raczej nic nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam wprost.

To warez ?

Nie powiem nie ;)

 

Btw. - forum ROZRASTA SIĘ, co oznacza że nie ma jeszcze mnóstwa userów, tematów, i ogromnego transferu.

Chcę jakieś konto do tej sumy no ROK, lub 6 MIES. a po takim czasie to będzie inna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem nie ;)

Jeśli nie chcesz się później zdziwić, że konto zablokowano, bo łamało regulamin większości firm hostingowych, które zabraniają takich treści, to lepiej powiedz prawdę. :P

 

Zapytam wprost.

To warez ?

Szósty zmysł czy też badania statystyczne nt. tematyki forów opartych o Przemo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz się później zdziwić, że konto zablokowano, bo łamało regulamin większości firm hostingowych, które zabraniają takich treści, to lepiej powiedz prawdę.

Dlatego szukałem w US na GoDaddy.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godaddy też nie przepada za takimi treściami.

 

Hm napisałem do ich supportu maila, w którym jednym z pytań było "Chcę hostować u państwa forum warezowe, czy wystąpią z tego powodu jakieś problemy?"

Odpowiedzieli, żebym napisał jakiego języka używa skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyli sporo dla ciebie to będzie 20-30 GB miesięcznie?? ;)

 

Może źle się wyraziłem... tak aktualnie nawet konto 5GB transferu wystarcza, ale w takim tempie wzrostu ilości nowych użytkowników, nowych postów, odwiedzin (g. analytics) za 2-3 miesiące będzie zużywało 50GB transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja mam tylko jedną odpowiedź na takie gówniane wątki... zmień zainteresowania i zajmij się czymś pożytecznym.. a za marne 300zł to nikt takiego szajsu nie będzie hostował.. nikt o zdrowych zmysłach oczywiście...

warez, przemo, rozrasta się - kopa w d..

dzisiejsza młodzież....

 

powinno się kasować takie wątki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko jedną odpowiedź na takie gówniane wątki...

Odp. To twoja opinia, zachowaj ją dla siebie. Dzięki.

zmień zainteresowania i zajmij się czymś pożytecznym..

Odp. To nie są moje zainteresowania, nie wiesz co robię więc dziękuję, ale z twoich rad nie skorzystam

marne 300zł to nikt takiego szajsu nie będzie hostował.. nikt o zdrowych zmysłach oczywiście...

Odp. W takim razie za granicą nie mają zdrowych zmysłów.

warez, przemo, rozrasta się - kopa w d..

Odp. Que?

dzisiejsza młodzież....

Odp. Uj, ja na pewno już nie młodzież...

powinno się kasować takie wątki!

Odp. Nikt jeszcze nie skasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Odp. Nikt jeszcze nie skasował

 

ale skasuje :P

dozluż se drugie 300 i kup se xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skasuje :P

 

Jaki będzie powód usunięcia?

Ja pytam, jestem w dziale pomoc... co jest nie tak, bo nie widzę?

 

dozluż se drugie 300 i kup se xboxa ;)

 

O takie porady nie prosiłem, jeśli nie chcesz pomagać, to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie będę tłumaczył ci dzieciaku logicznych rzeczy, swoje napisałem.

 

Idź lepiej za radą RuFiK-a, bo w Sieci kariery nie zrobisz w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tłumaczył ci dzieciaku logicznych rzeczy, swoje napisałem.

 

Idź lepiej za radą RuFiK-a, bo w Sieci kariery nie zrobisz w ten sposób.

 

Człowieku, jak masz w domu problemy to nie przynoś ich na forum.

Idź sobie karierę robić gdzie chcesz i jak chcesz, ja ci się tak w nic na pewno nie wpi#*$!@olę, jak ty mi.

Nie pomagasz nijak, więc po co marnujesz swoją klawiaturę i mój czas na czytanie takich bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i w ogóle nie rozumiem Waszego zachowania?? Człowiek napisał jaki potrzebuje hosting i co chce umieścić na nim. Nie zapytał co o tym myślicie. Więc jeżeli jeden z drugim myśli, że jest to za przeproszeniem gó*** i że nie znajdzie żadnego hostingu itp. to niech to zachowa dla siebie albo poczeka aż autor założy drugi wątek "co myślicie o mnie i mojej stronie" i wtedy się proszę wypowiadać. Jeżeli nie macie gdzie rozładowywać swoich emocji to może czas iść na siłownie albo zapisać się na karate, a nie pisać bzdury kompletnie nie na temat i zaśmiecać forum:) To tylko moja skromna opinia.

 

PS

 

Wiele hostingów polskich jak i zagranicznych zezwala na takie coś, gdyż na serwerze nie ma żadnych nielegalnych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W A R E Z

Więc zostańmy przy tym co było na początku:

potrzebują pomocy do SWOJEGO FORUM o PEWNEJ TEMATYCE oparte na skrypcie PHPBB2

 

Dział pomocy nie służy do wszelkiej pomocy.

Nie, ja nie pytam jak zrobić swojego pączka z budyniem,

ja pytam o serwer po podany skrypt forum.

Czy to oznacza WSZELKĄ POMOC?

 

Kolejny, który prowadzi warezik i myśli, że jest cool :)

Świetnie że jesteś kolejną osobą która ma SWOJĄ opinię na ten temat.

Dobrze by było gdyby tak zostało.

Nie powiedziałem nic o sobie. Mam także w d@%ie to, czy jestem 'cool' czy nie jestem.

I nie wszedłem na to forum po to, żeby to usłyszeć, tylko żeby dostać poradę w sprawie serwera.

Jeśli to co napisałeś, to jedyne co potrafisz doradzić, to lepiej dla ciebie żebyś nie pisał.

 

...a Sponsi'ego zostaw w spokoju ;-)

On pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałem nic o sobie. Mam także w d@%ie to, czy jestem 'cool' czy nie jestem.

Ty nas źle zrozumiałeś. My również jak najbardziej mamy w d@%ie czy jesteś 'cool' czy nie, tylko nie pomagamy osobom łamiącym prawo i tyle. Gadki iż na serwerze nie ma plików tylko linki a tak w ogóle to userzy odpowiadają za treści na forum zachowaj na rozprawy w sądzie.

 

Może ktoś Cię poratuje na PW jeśli chodzi o jakąś ofertę ale na oficjalne doradztwo w takim zakresie nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nas źle zrozumiałeś. My również jak najbardziej mamy w d@%ie czy jesteś 'cool' czy nie, tylko nie pomagamy osobom łamiącym prawo i tyle. Gadki iż na serwerze nie ma plików tylko linki a tak w ogóle to userzy odpowiadają za treści na forum zachowaj na rozprawy w sądzie.

 

Może ktoś Cię poratuje na PW jeśli chodzi o jakąś ofertę ale na oficjalne doradztwo w takim zakresie nie masz co liczyć.

 

Pokaż mi, gdzie powiedziałem że to warez.

Panie BOSS, czy to dlatego że to może być warez, parę osób tutaj "jedzie po mnie" równo?

Nie przyszedłem tu po to, żeby... powtarzam się.

Widzę że nie ma co liczyć na pomoc ze strony niektórych osób, niezależnie od tego czy to forum o "warezie" czy o udomowionych piraniach afrykańskich.

I nie życzę sobie obrażania mnie, nawet tego "pośredniego", a o tym TEŻ macie coś w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×