Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad Z.

Ostrzezenie przed cheapvps.co.uk

Polecane posty

Chcialbym wam opisac moja historie z firma CheapVPS.co.uk

Konto zalozylem przez posrednika vserv.pl, ktoremu jestem wdzieczny za fachowa obsluge.

Wszystko bylo pieknie do 24 wrzesnia, kiedy to moje konto zostalo skasowane. Mialem w ten dzien akurat robic backupy. Wlaczam komputer, probuje wejsc na jedna z moich stron i otrzymuje komunikat, ze nie mozna sie polaczyc. Pomyslalem sobie, ze pewnie cos sie zepsulo i zaraz sie zaloguje i to naprawie.

 

Wchodze wiec na HyperVM i otrzymuje komunikat:

 

Login Unsuccessful

 

Pomyslalem sobie, ze moze nie oplacilem. Ale jak to mozliwe? Wchodze na poczte i znajduje wiadomosc od vserv.pl, gdzie jest napisane, ze serwer jest aktywny do 28 wrzesnia.

Napisalem do nich i po jakims czasie otrzymalem odpowiedz, w ktora nie moglem uwierzyc.

 

Witam, dostaliśmy odpowiedź z serwerowni iż vps przez pomyłkę został skasowany.

 

Tak wiec moje konto zostalo usuniete przed czasem przez pomylke. CheapVPS.co.uk zaoferowal mi 7 dni gratis w ramach przeprosin, ale co mi po tym jak ja chce odzyskac moje pliki i bazy danych?

 

Ostrzegam wszystkich przed zakupami w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz pewność że to cheapvps.com usuneło VPS-A a nie vserv.pl mi się zdaje że vserv.pl cheapvps nie robi takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do CheapVPS kilka razy. Nie chcieli mi odpowiedziec. Pisali tylko, ze udzielanie takich informacji uzytkownikom koncowym nie jest zgodne z prawem w UK. Jednak w koncu udalo mi sie uzyskac taka odpowiedz:

 

I believe this was deleted by mistake however there is currently
pending legal action so we can not discuss this

 

Wiec jednak vserv.pl dziala w tej sprawie i nie jest to raczej jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji moze troche offtopic, ale jak jestesmy przy ostrzezeniach w temacie "czipow" to uwaga dla tych co beda chcieli zapodac sobie jakiegos torka na ich serwerq, konto natychmiast przepada, nawet jesli jest oplacone za rok z gory ;), nie pomoga zadne tlumaczenia, generalnie sa bardzo uczuleni na torki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ale jaja ;) ja osobiscie nigdy nie slyszalem takiego przypadku :P

zamiast 7 dni niech dadza ci 30 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
Pisalem do CheapVPS kilka razy. Nie chcieli mi odpowiedziec. Pisali tylko, ze udzielanie takich informacji uzytkownikom koncowym nie jest zgodne z prawem w UK.

 

przeciez ty masz prawo wiedziec so sie dzieje z twoimi pieniedzmi wykrecaja sie tylko tym ze ty jestes w PL a oni UK

ale chyba zapomnieli o tym ze istnieje EU wystaw im opinie na paru forach i feedbecka ladnego ;)

 

p.s a na drugi raz od posrednikow nic nie kupuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz pewność że to cheapvps.com usuneło VPS-A a nie vserv.pl mi się zdaje że vserv.pl cheapvps nie robi takich numerów.

 

n/c ...

 

Wracając do tematu. Nasi prawnicy są na etapie rozmów z CheapVPS. Niestety muszę potwierdzić iż firma, która do tej pory sprawowała się idealnie, straciła na wszystkim. Jedno z tłumaczeń miłego Pana z supportu po wysłaniu maila z informacją dlaczego VPS nie działa skoro ma jeszcze 4 dni. "Ludzki błąd, miejmy nadzieję, że nas Pan zrozumie".

 

mehow, dlaczego ma nie kupować u pośredników? Tak samo jak wyłączyli go przez pomyłke bo my go zamówiliśmy, tak samo mógł zostać wyłączony, gdyby został zamówiony bezpośrednio. Z tą różnicą, że teraz nasz klient ma spokojną głowę i nie pisze stert maili. Więc jednak może są plusy pośredników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n/c ...

 

mehow, dlaczego ma nie kupować u pośredników? Tak samo jak wyłączyli go przez pomyłke bo my go zamówiliśmy, tak samo mógł zostać wyłączony, gdyby został zamówiony bezpośrednio. Z tą różnicą, że teraz nasz klient ma spokojną głowę i nie pisze stert maili. Więc jednak może są plusy pośredników?

 

tu sie zgodze bo, mam z nimi rowniez na bakier, niestety skonczylo sie na wyqpieniu nowego konta (dla mnie rozwiazanie najmniej korzystne), cos sie w zyciu lubi powtarzac ;), "czesto i gesto" od nadmiaru biznesu (patrz chociazby ostatnio "ovh") w 4 literkach lubi sie poprzewracac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vserv.pl to dobry posrednik. Bylem z nimi 2 miesiace i nie moge narzekac. Od pazdziernika beda juz w innej serwerowni.

Mam nadzieje, ze vServ.pl nie obrazi sie na mnie, ze napisalem od siebie tego maila do CheapVPS. Chcialem rozwiac przypuszczenia uzytkownikow forum i potwierdzic, ze vserv.pl swiadczy uslugi na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
mehow, dlaczego ma nie kupować u pośredników? Tak samo jak wyłączyli go przez pomyłke bo my go zamówiliśmy, tak samo mógł zostać wyłączony, gdyby został zamówiony bezpośrednio. Z tą różnicą, że teraz nasz klient ma spokojną głowę i nie pisze stert maili. Więc jednak może są plusy pośredników?

 

a na waszej www 403 ...

i to tyle w kwestii uslug posrednika ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forbidden

You don't have permission to access / on this server. vserv.pl

 

 

Fajna strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vserv.pl to dobry posrednik. Bylem z nimi 2 miesiace i nie moge narzekac. Od pazdziernika beda juz w innej serwerowni.

Mam nadzieje, ze vServ.pl nie obrazi sie na mnie, ze napisalem od siebie tego maila do CheapVPS. Chcialem rozwiac przypuszczenia uzytkownikow forum i potwierdzic, ze vserv.pl swiadczy uslugi na odpowiednim poziomie.

 

Ponownie, dla tych którzy nie czytają ze zrozumieniem ;) oraz http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...21&hl=vServ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
Ponownie, dla tych którzy nie czytają ze zrozumieniem :P oraz http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...21&hl=vServ

 

vserv postaw sie w roli potencjalnego klienta

ktoremu wykasowali serwer pare dni przed terminem a na stronie posrednika 403 ...

to ze na tym forum sa te tematy i tyle a tyle osob nie znaczy ze caly internet tu zaglada i wszyscy klienci a opinie statystycznie wybrany klient wyrobi sobie nie z tego forum tylko z tego co mu powie kolega on nawet nie musi slyszec o WHT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Potencjalnych nowych klientów zaczniemy zdobywać jak ruszymy na nowo;)

 

Czyli oznajmiasz publicznie ze sprawa zakonczyla sie porazka dla vserv.pl ?

Czy jak mam to rozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tak jak pan wyżej i dlatego dadzą spokój sobie z 1 miesiąc i znów zaczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wy chyba laczycie sprawe z tamtego tematu z ta sprawa.

Tamten temat zalozylem duzo wczesniej, przed ta kasacja konta, wiec nie jest ona powodem przerwy w vserv.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem tak jak pan wyżej i dlatego dadzą spokój sobie z 1 miesiąc i znów zaczną

 

To źle Pan rozumie;) bo sprawa z CheapVPS wynikła 3 dni temu a sprzedaż wstrzymaliśmy 09.09.2008r. i ruszamy od października, więc całkowicie bez sensu są posty rufika i matiego. Może lepiej byłoby osoby nie mające pojęcia na dany temat poprostu się nie wypowiadały;)

 

Te dwie sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego, a dowodem na to są daty, a one jak wiemy nie kłamią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Ja rozumiem tak jak pan wyżej i dlatego dadzą spokój sobie z 1 miesiąc i znów zaczną

 

 

Trafiłes w sedno sprawy :)

Strona w budowie.... Wracamy w pa?dzierniku!

 

ps. zadbalisbysscie o jakies konkretne kodowanie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mamy obecnie czasu na głupoty;) Testujemy nasze nowe usługi, rozmawiamy z DataCenter, tworzymy nowy cennik i staramy się zdążyć ze wszystkim na czas. Więc jak widzisz drogi kolego, są rzeczy ważniejsze niż to kodowanie. A ty ponieważ już nie masz co pisać, bo źle oceniłeś sytuację to czepiłeś się kodowania. Kochasz robić offtopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Niestety nie mamy obecnie czasu na głupoty;) Testujemy nasze nowe usługi, rozmawiamy z DataCenter, tworzymy nowy cennik i staramy się zdążyć ze wszystkim na czas. Więc jak widzisz drogi kolego, są rzeczy ważniejsze niż to kodowanie. A ty ponieważ już nie masz co pisać, bo źle oceniłeś sytuację to czepiłeś się kodowania. Kochasz robić offtopy:)

 

hehe, gdzie tam OT :)

Jak cus to moglbym wam pomoc w przetestowaniu nowego DC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×