Skocz do zawartości
Guitar Guy

Szukam dedyka...

Polecane posty

Witam Szukam jakieś dobrej oferty dedyka pod serwer CS'a na około 28 slotów i stronkę. Zależy mi na niskich pingach. Cena do 150zł/miesiąc. Macie jakieś propozycjerolleyes.gif?

 

 

 

Pozdrawiam, szymo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, niskie pingi czyli PL + Dosyć spory serwer csa (pewnie w dodatku publiczny) który będzie wpierniczał masę transferu, który jak wiadomo jest wciąż drogi w porównaniu z zagranicą.

 

W dodatku nie podałeś jaka ma być to strona.

 

Po takim opisie nie spodziewaj się dokładnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

VPS w Polsce:

dysk: 15 Gb

transfer mies: 100 Gb

Ram gwarantowany: 384 Mb

Ram maksymalny: 1 Gb

Ilość ip: 2

Możliwość testu 7 dni

135 zł m-c netto

Polska / Kraków ping od 15 do maks 30 (w grze CS)

 

Proszę pisać na PW lub dane kontaktowe z naszej strony jeżeli jest Pan zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Active po przekroczeniu transferu blokada VPS'a? to odpada ;) taki serwerek przynajmniej mu pożre 300 GB mieś w pierwszym miesiącu, potem będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
@Active po przekroczeniu transferu blokada VPS'a? to odpada ;) taki serwerek przynajmniej mu pożre 300 GB mieś w pierwszym miesiącu, potem będzie więcej.

 

 

Wątpię gdyż w CSa gra się w nocy lub w dzień w większości tego nie wykorzysta.

VPS nie blokujemy po przekroczeniu transferu za każdy rozpoczęty 1 Gb transferu + 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPS w Polsce:

dysk: 15 Gb

transfer mies: 100 Gb

Ram gwarantowany: 384 Mb

Ram maksymalny: 1 Gb

Ilość ip: 2

Możliwość testu 7 dni

135 zł m-c netto

Polska / Kraków ping od 15 do maks 30 (w grze CS)

 

O jakieś 200gb za mało transferu ;) A dodatkowy transfer taki tani nie jest... :)

Chyba skorzystam z oferty webh.pl, a gdyby zabrakło transferu to można dokupić ;) 50gb chyba 25zł :) Ale jeśli myślisz że może przekraczać 300gb to czy nie rozsądniej było by wziąć pakiet Medium? Dużo lepszy sprzęt i 400GB transferu :) o 60zł drożej. No nie wiem, jak nie znajdę lepszej oferty to chyba tak zrobię.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój stary cs 1.6 32 slotowy pożerał 700 GB miesięcznie ;) zapytaj sie xorga vel seby ile mu puchatek zżera, to się przestraszysz. VPS pod cs'y się nie nadaje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Mój stary cs 1.6 32 slotowy pożerał 700 GB miesięcznie ;) zapytaj sie xorga vel seby ile mu puchatek zżera, to się przestraszysz. VPS pod cs'y się nie nadaje niestety.

 

 

 

Starczy w zupełności chyba wiem co mówię.... (przy standardowej konfiguracji bez soundtracka do własnej mapy który będzie miał np 300 mb)

7 dni testu jeżeli chcesz to damy sprawdzisz sobie pingi itp itd oferty na stronie jeszcze nie ma ale 1 października niebawem.

Czekam na pw w tej sprawie.

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co znów ile 700 gb miesięcznie :/ moj 16 slotowy pożera 51 GB miesięcznie i to przytym ze cały czas jest pełny po 12 w nocy spada do 6 graczy ale juz od 8 rano znów pełny

 

więc spokojnie 100 gb mu starczy a w webh.pl jak kupi to jeszcze mu zostanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaa transfer zalezy dokładnie od tego jaki serwer stawiasz ile dodatków jakich dodatków czy zrobisz FastDL czy cały czas będzie pełny czy też pusty. Możliwości jest pełno ja na serwerach CS robię już TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) Hmm... 300GB ani nawet 500gb chyba mi nie wystarczy :) Właśnie to sobie uświadomiłem :) Ma to być serwer raczej z duża ilością modów, map itp. coś jak Poland Nostem :) więc VPS odpada. Ale właśnie przeglądałem stronę Active-Hosting i znalazłem takiego dedyka:

Procesor: AMD 1x Sempron 3100+ (200MHz ?)

Pamięć RAM: 512MB DDR2 RAM

Dysk: 1 x 160GB SATA II

Transfer miesięczny: 2 TB

Łącze: 100 Mbps

System: CentOS lub Debian

Adresów IP: 2

Serwer firmy: EverCase

Zewnętrzny Backup max 1plik tar.gz:

20 GB

Panel roboot

Instalacja: bezpłatna

Cena miesięczna: 155,0 zł (netto?)

 

Chyba starczy, nie? Aha, żeby zaoszczędzić na transferze zrobię specjalną edycja CS'a specjalnie pod serwa, będą tam wszystkie mody, mapy, muzyki itp. oczywiście hostowanie na innym serwerze ;) Dużo osób to ściąga bo nie chce im się czekać po każdej mapie na ściągnięcie mapy i muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale do leaseweb nie bedzie już tak rewelacyjnych pingów ;)

choć też nie najgorszych.

 

rozważając tą opcję kupił bym jednak bezpośrednio w leaseweb.com lub np. w ovh.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi naprawdę duże będa ;) jak dla graczy CS poszukaj jeszcze z 20 pln a znajdziemy coś dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaa transfer zalezy dokładnie od tego jaki serwer stawiasz ile dodatków jakich dodatków czy zrobisz FastDL czy cały czas będzie pełny czy też pusty. Możliwości jest pełno ja na serwerach CS robię już TB

 

Co dodatki mają do transferu? jeżeli nie będzie żadnych wielkich plików do ściągniecia to o to się nie musi martwić. Kolejne pytanie co za różnica gdy ograniczy transfer np 20 kb(slow download) czy do 5mb?(fast download) i tak te pliki się w końcu ściągną i pożre tyle ile waży dany plik?

 

co znów ile 700 gb miesięcznie :/ moj 16 slotowy pożera 51 GB miesięcznie i to przytym ze cały czas jest pełny po 12 w nocy spada do 6 graczy ale juz od 8 rano znów pełny

 

więc spokojnie 100 gb mu starczy a w webh.pl jak kupi to jeszcze mu zostanie xD

 

Daj kolego IP, zobaczymy o 2 w nocy ile gra osób...

 

Wracając do livenetu to jak to tam jest po przekroczeniu transferu? spadek łącza czy blokada serwera?

 

A autorowi wątku chyba zostaje tylko livenet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
;) Hmm... 300GB ani nawet 500gb chyba mi nie wystarczy :) Właśnie to sobie uświadomiłem :) Ma to być serwer raczej z duża ilością modów, map itp. coś jak Poland Nostem :) więc VPS odpada. Ale właśnie przeglądałem stronę Active-Hosting i znalazłem takiego dedyka:

Procesor: AMD 1x Sempron 3100+ (200MHz ?)

Pamięć RAM: 512MB DDR2 RAM

Dysk: 1 x 160GB SATA II

Transfer miesięczny: 2 TB

Łącze: 100 Mbps

System: CentOS lub Debian

Adresów IP: 2

Serwer firmy: EverCase

Zewnętrzny Backup max 1plik tar.gz:

20 GB

Panel roboot

Instalacja: bezpłatna

Cena miesięczna: 155,0 zł (netto?)

 

Chyba starczy, nie? Aha, żeby zaoszczędzić na transferze zrobię specjalną edycja CS'a specjalnie pod serwa, będą tam wszystkie mody, mapy, muzyki itp. oczywiście hostowanie na innym serwerze ;) Dużo osób to ściąga bo nie chce im się czekać po każdej mapie na ściągnięcie mapy i muzyki :)

 

Pingi maks 60 sprawdzałem wielokrotnie.

 

Ram starczy :)

 

 

Art_ bezpośrednio hmmm można ale jeżeli ktoś nie ma jak zapłacić to jest zmuszony kupić przez nas po 2 u nas klient ma pomoc w sprawie serwera a z leaseweb nie wiem czy tak łatwo by się dogadał Pan szymo w języku eng...

 

Pozdrawiam i zachęcam do zakupu. Serwer dostępny po wpłacie na 2 dzień lub w ten sam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingi maks 60 sprawdzałem wielokrotnie.

Najmniejszy 58, a największy 59 :P

 

Pingi naprawdę duże będa :P jak dla graczy CS poszukaj jeszcze z 20 pln a znajdziemy coś dla ciebie ;)

Co masz na myśli?

 

Do mojej puli wyboru doszła jeszcze ta oferta http://livenet.pl/dedykowane_basic.htm

Do livenet.pl mam ping około -30, więc jest dobrze :P

Ostatecznie wybiorę chyba coś z oferty webh.pl, Active-hosting albo livenet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie xorga vel seby ile mu puchatek zżera, to się przestraszysz
32 sloty właściwie 24/7 pełne, aka 2-3TB miesięcznie ;)

 

Wracając do livenetu to jak to tam jest po przekroczeniu transferu? spadek łącza czy blokada serwera?
Fakturka za transfer =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze @xorg po przekroczeniu transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×