Skocz do zawartości
juventinio

[Łącze] Lubuskie, zielona gora, gorzow?

Polecane posty

Witam, interesuja mnie na powaznie lacza w w woj Lubuskim, Zielona Gora, Gorzow. Co polecacie? Co jest warte uwagi a czego lepiej nie ruszac?

Przeznaczenie: serwery gier, ma to byc lacze podciagniete do wlasnej serwerowni, na poczatek kilka maszyn wiec zuzycie okolo 50mb, docelowo ma byc tych maszyn kilkadziesiat wiec liczymy na zuzycie lacza w okolicach 300mb ( w ciagu 2 lat mysle ze spokojnie dojdziemy do tego pulapu). 

Tylko powazne firmy/oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się co leci za światłowód koło Ciebie i zainteresuj się nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym problem ze nikt z "nas" nie mieszka w tej okolicy. Padlo na Lubuskie z pewnych wzgledow ktoryhch nie moge zdradzic, przynajmniej w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
w tym problem ze nikt z "nas" nie mieszka w tej okolicy. Padlo na Lubuskie z pewnych wzgledow ktoryhch nie moge zdradzic, przynajmniej w tym momencie.

 

na geografie chodzilem do niemiec blisko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez staralem sie chodzic. Jednak serwery maja byc pod gry, wiec dobre polaczenie z Tepsa byc musi, tego mi "szwaby" nie zagwarantuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, interesuja mnie na powaznie lacza w w woj Lubuskim, Zielona Gora, Gorzow. Co polecacie? Co jest warte uwagi a czego lepiej nie ruszac?

Przeznaczenie: serwery gier, ma to byc lacze podciagniete do wlasnej serwerowni, na poczatek kilka maszyn wiec zuzycie okolo 50mb, docelowo ma byc tych maszyn kilkadziesiat wiec liczymy na zuzycie lacza w okolicach 300mb ( w ciagu 2 lat mysle ze spokojnie dojdziemy do tego pulapu). 

Tylko powazne firmy/oferty.

 

Jeśli potrzebujesz poważnych ofert to myślę, że powinieneś się zwrócić do odpowiednich firm świadczących takie usługi bo raczej żaden ich przedstawiciel nie siedzi na tym forum...

 

Wracając do tematu.. ACX? 50 Mbps bez tranzytu do TP to 999 PLN/m-c. Ewentualnie łącze z ATM, ale styk z TP będzie leciał z Warszawy (nie obraź się, ale na własne łącze 50 Mbps z takim samym pasmem i bezpośrednim wpięciem do TP chyba Was stać nie będzie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem ze nikt z "nas" nie mieszka w tej okolicy. Padlo na Lubuskie z pewnych wzgledow ktoryhch nie moge zdradzic, przynajmniej w tym momencie.

 

Firma z centralnego lubuskiego ale nikt tam nie mieszka ?

  • Multinux Jacek Grabowski
  • os. Kopernika 7c/3 69-200 Sulęcin

tego mi "szwaby" nie zagwarantuja.

 

Coś bym podpowiedział, bo jestem z okolic Sulęcina ale "szwaby" mnie zabolały. Wsumie aż z tego powodu tu się zatejestrowałem. Oczywiście mam nadzieję, że Pański krzak zwiędnie. Dzieci rasiści. Pytacie na forum jak budować swoją infrastrukturę ? buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem ze nikt z "nas" nie mieszka w tej okolicy. Padlo na Lubuskie z pewnych wzgledow ktoryhch nie moge zdradzic, przynajmniej w tym momencie.

 

A tam :) ja mieszkam. Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić http://backiel.com.pl (mają wszystko co potrzebujesz małą własną serwerownie, BGP, Styk do TP i Exatel coś koło 250Mb/s, Miejsce w szafach, Własną pulę IP, AS). Ofertę musiał byś negocjować indywidualnie bo nie mają cennika ze względu ze zajmują się głównie dostarczaniem internetu do domów :) Mają jednak w ofercie dzierżawę serwerów i kolokacje. Sprzedają też łącze w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam :) ja mieszkam. Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić http://backiel.com.pl (mają wszystko co potrzebujesz małą własną serwerownie, BGP, Styk do TP i Exatel coś koło 250Mb/s, Miejsce w szafach, Własną pulę IP, AS). Ofertę musiał byś negocjować indywidualnie bo nie mają cennika ze względu ze zajmują się głównie dostarczaniem internetu do domów :) Mają jednak w ofercie dzierżawę serwerów i kolokacje.

 

O kurcze:P Jaka oferta, u siebie w mieście czuję się jak 100lat za Wami, a niby jeden kraj:P U nas 2/256 no-SLA to wydatek rzędu 110zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt rzadko się zdarza łącze 4/4 Mbit/s za 69 PLN w domu. :) Znam ludzi co mają na tym serwer gry postawiony w domu. Na życzenie do domu można dostać swiatełko zamiast miedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma z centralnego lubuskiego ale nikt tam nie mieszka ?

  • Multinux Jacek Grabowski
  • os. Kopernika 7c/3 69-200 Sulęcin

 

Nie wiem co w tym dziwnego, firma zarejestrowana jest w sulecinie ale tak naprawde dzialamy w Wawie.

 

 

Coś bym podpowiedział, bo jestem z okolic Sulęcina ale "szwaby" mnie zabolały. Wsumie aż z tego powodu tu się zatejestrowałem. Oczywiście mam nadzieję, że Pański krzak zwiędnie. Dzieci rasiści. Pytacie na forum jak budować swoją infrastrukturę ? buhaha

 

Krzak, na jakiej podstawie mnie obrazasz? Dzieci rasisci? Czlowieku, zrob od razu ze mnie Bin Ladena bo napisalem szwaby co ujalem w cudzyslowiu. Forum te jest raczej dosc "luzno prowadzone" dlatego odwazylem sie na takie sformulowanie.

 

 

Pospamowac potrafisz ale cos konstruktywnego podpowiedziec to juz zbyt wysokie progi. Zastanawiam sie kto tutaj zachowal sie jak dziecko....

 

 

 

Co do:

 

http://backiel.com.pl/

 

Napewno bede sie z nimi kontaktowal jednak troszeczke boje sie ze nie podolaja az takiemu wysokiemu wymaganiu, docelowo ma to byc 300mb wiec skoro aktualnie dysponuja 250. Zobaczymy.

 

 

Swoja droga dodam iz TKtelekom i gts podeslaly mi bardzo ciekawe propozycje. ATM niestety najblizej jest w Poznaniu badz Wroclawiu wiec powtorze kolejny raz NIESTETY odpada. Naprawde bardzo liczylem wlasnie na ta firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety oferta nie jest dostepna publicznie i ja nie mam prawa jej tutaj publikowac. Przykro mi fanie Juventusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×