Skocz do zawartości
MasterNETpl

[NASK] Nowe ceny na 2009

Polecane posty

NASK opublikował nowe ceny utrzymania domen krajowych obowiązujące od 2009 roku dla swoich partnerów

cennik

Wreszcie spadają ceny utrzymania.

Ciekawe czy mają zamiar zejść w dół z rejestracją .pl w 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedlugo jedyna domena jaka zarejstrujesz to bedzie jakies kilkadziesiat znaków bo wszystkie wykupia i beda sprzedawac za miliardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo jedyna domena jaka zarejstrujesz to bedzie jakies kilkadziesiat znaków bo wszystkie wykupia i beda sprzedawac za miliardy

heh ale nie tak niedługo :D

kombinacji jest wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdrozej wychodzi przedluzenie *pl i funkcionalej z PL rozumeim ale czemu funkcionalna tak drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ciekawe jakie to będzie miało odzwierciedlenie u partnerów heh

 

verde raczej patrz na te ceny tak: "musimy zarobić przynajmniej te 3 dychy, a powyżej tego niech sobie będzie ciutkę drożej pl-ka, ciut taniej funkcjonalna"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja chciałem na 10lat pl-kę w az opłacić. :D Wyczułem, że będą jakieś zmiany, po tej promocji ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@amator co zapowiadana od ładnych m-c obniższa cen przez NASK ma wspólnego z promocją ovh?

OVH raczej po prostu chce szybciej przekroczyć pewną okrągłą liczbę domen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki moloch jak ovh może mieć jeszcze wcześniej te niższe ceny i stąd to moje powiązanie. Pewnie też liczba domen ma jakieś znaczenie, więc ovh nastuka teraz kilkadziesiąt tysięcy i dostanie ekstra zniżkę od NASK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jest ta decyzja NASKu. Albo zmądrzeli albo zarząd się zmienił

 

ewentualnie bląd w druku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w tym roku przyrost rejestrowanych domen jest dużo większy - ze względu na niskie ceny partnerów, lub promocje w stylu domena za 1zł /0 zł. W przyszłym roku osoby, które dały parę złotych za domenę, powiedzmy .pl w większości przypadków nie będą chciały zapłacić 80-120 zł za jej przedłużenie, więc NASK dba o swój interes. Podejrzewam, że przez ten zabieg tylko zyska.

A sama obniżka cieszy mnie tak jak każdego, zarówno patrząc na to prywatnie, jak i z poziomu biznesowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc spadek będzie 20zł za odnowienie ;) ?

Skoro obecnie NASK (dla partnerów) ma cenę odn. domeny .pl = 60zł netto, a od nowego roku 40zł netto to wychodzi różnica 20zł ? :)

Jakie ceny partnerzy będą mieli dla Klienta końcowego to już się dowiemy od nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam już domeny w OVH to mi automatycznie obniżą też? Musze zapłacić jakoś w sierpniu.

 

 

Witam,

 

To pytanie polecam zadać w BOKu wspomnianego rejestratora.

 

Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam już domeny w OVH to mi automatycznie obniżą też? Musze zapłacić jakoś w sierpniu.

 

Podali, że przedłużenie u nich to 45 zł - zatem tyle powinieneś zapłacić w sierpniu też.

 

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Rozmawiałem z Pania z ovh, i powiedziała ze po nowym roku cena odnowień u nich będzie 45 brutto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ovh będzie dopłacało do każdej .pl ~3zł ?

45zł ale raczej netto, a nie brutto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt z rejestratorów nie ogłasza się z tym, że od 2009 roku będzie mieć super niskie ceny domen :P

Przecież to dobry chwyt marketingowy dla osób, które nie są w temacie i nie wiedza, że od 2009 nask obniża ceny... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×