Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil164

b-site.pl - Centrum Tworzenie Stron Internetowych

Polecane posty

B-site.pl - Centrum Tworzenie Stron InternetowychWitam chciałem zaprosić wszystkich i zachęcić do rejestracji na nowym portalu www.b-site.pl Poniżej słowa kluczowe opisujące stronę: 

Sponsoring stron www (potrzebujesz sponsoringu? napisz na forum..), sponsoring layoutow, domen, tworzenie stron www, grafika, tutoriale, sprzedaż themów/wtyczek, layoutów, wtyczka sms za sms , download, artykuły, CMS-y, Fora, konkurs na najlepszy layout z atrakcyjnymi nagrodami, wszystkie info na forum. Ponadto: konkurs WWW! Niedługo autorski CMS, zapraszam!

 

www.b-site.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-site.pl - Centrum Tworzenie Stron InternetowychWitam chciałem zaprosić wszystkich i zachęcić do rejestracji na nowym portalu www.b-site.pl Poniżej słowa kluczowe opisujące stronę: 

Sponsoring stron www (potrzebujesz sponsoringu? napisz na forum..), sponsoring layoutow, domen, tworzenie stron www, grafika, tutoriale, sprzedaż themów/wtyczek, layoutów, wtyczka sms za sms , download, artykuły, CMS-y, Fora, konkurs na najlepszy layout z atrakcyjnymi nagrodami, wszystkie info na forum. Ponadto: konkurs WWW! Niedługo autorski CMS, zapraszam!

 

www.b-site.pl

Sponsoring? A taki temat tworzysz http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=13516? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Raz na wozie raz pod wozem ;)

 

 

Heh właśnie się rejestruję na forum i zauważyłem ciekawą rzecz :P

 

Kod potwierdzający: d267f

 

Bez capcha? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
@dear Boss

To nie moje forum =] Ja tylko reklamuje.

 

to juz przestan reklamowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
@dear Boss

To nie moje forum =] Ja tylko reklamuje.

 

Gorzej, nie reklamujesz tylko spamujesz -> u mnie jakoś też był taki temat, IDENTYCZNA nazwa oraz treść, przypadek? Wątpię... zresztą, już na samsym b-site napisałem co o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×