Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Linki pozycjonujące

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam

 

Ostatnio przeglądając stronę o pewnym CMS natknąłem się na linki pozycjonujące. Chciałbym dowiedzieć z czym to się konkretnie je. Bo nie wiem czy dobrze to rozumiem: Mam stronę która ma wiele odwiedzin dziennie i oferuję takie linki za pieniądze na określony czas. O to w tym chodzi ? Wiem że taka strona musi mieć dużo unikalnych odwiedzin żeby to zadziałało. Szukałem nieco w internecie ale były albo jakieś niezrozumiałe frazy albo jacyś pośrednicy... I tak na dobrą sprawę dalej nie wiem z czym to się je, jak to wygląda itd. Prosiłbym o rzeczowe rady dla zielonego w tym temacie lub rzeczowe linki

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czyli najpierw skupić się na rozpromowaniu w przeglądarkach własnej strony a potem jak już będzie dość znana to dopiero można by na poważnie myśleć o sprzedaży takich linków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli najpierw skupić się na rozpromowaniu w przeglądarkach własnej strony a potem jak już będzie dość znana to dopiero można by na poważnie myśleć o sprzedaży takich linków ?

 

Promowaniu nie rozpromowaniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mój błąd. Przy jakim PageRank warto spróbować zrobić ofertę takich linków na stronie ? 1, 2, 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej mam przy zerowym. Ważne, by strona istniała już jakiś czas w Sieci i była choć częściowa zindeksowana przez Google. Sprawdzić to możesz wpisując w Google

site:http://adres-twojej-strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Strona jest zindeksowana przez google dość dobrze site:http://trainz.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka strony ciekawa, jednak wiele przed Tobą by myśleć o linkach. Pracuj, rozbudowuj stronę. Promuj ją. Niech rośnie. Forum pokaż publicznie, niech google je indeksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej odwiedziny się nie liczą

 

Nie zgodzę się z Tobą. Są bardzo ważne, IMO najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Najpierw skupie się na promocji i rozwoju strony. Nie będę sobie dawał od razu spokoju, trzeba próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co maja odwiedziny ludzi do indeksowania stron? Jeżeli chodzi o ruch na stronie to sprawdza sie bardziej przy bannerach niż linkach.

 

Nie chodzi o ideksowanie stron, a pozycję w Google, np: http://www.sprawnymarketing.pl/artykuly/cz...pozycjonowanie/ , do poczytania również na forum.optymalizacja.com

 

Co do związku z tematem - chyba nie zaprzeczysz, że dobra pozycja w Google zwiększa liczbę odwiedzin.

 

Efektu cały czas doświadczam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby dlatego właśnie się indeksuje stronę, aby zwiększyć na niej ruch.

 

Oczywiście się z Tobą zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×