Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tyg

[wirtualny] stabilny i szybki serwer dla programistów

Polecane posty

Pracując na serwerach sisco nerwica bierze programistów php oraz html. Zamulanie połączenia ftp, powolne połączenie z bazą... od czasu połączenia z ogicom jest coraz gorzej... w związku z tym czy możecie polecić jakiś niewielki serwer bez specjalnych wypasów aby tylko miał php5 i duży limit baz danych. Będzie służył do testowania oprogramowania więc szybkość gra główną rolę. Miejsca nawet 2-3GB wysatrczy.

Cena? Rozważe każdą ofertę tak naprawdę :)

 

Dodam jeszcze, że miałem serwer na 2be.pl, używam też okazyjnie nazwy i home... oba nie są genialne jeśli chodzi o prędkość działania.

Jeśli to komuś pomoże w ocenie sytuacji to łączenie z serwerem za pomocą aptany i eclipse :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Home.pl jest za wolne to pozostaje tylko Ta oferta . Od kiedy to programiści pracują na shared hostingu?

 

Można spróbować jeszcze Kei.pl w wersji Luna ale nie wiem czy sprosta oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli Home.pl jest za wolne to pozostaje tylko Ta oferta . Od kiedy to programiści pracują na shared hostingu?

 

Można spróbować jeszcze Kei.pl w wersji Luna ale nie wiem czy sprosta oczekiwaniom.

 

Pracują od momentu testowania na serwerze finalnym. Zdziwiłbyś się przerzucając rozbudowane skrypty (na frameworkach) na różne serwery klientów... którzy kupują hosting jak popadnie i nie chcą się namówić do zmiany. Nie sposób ocenić wydajności/poprawności bez takiego czegoś. Druga sprawa, że do localhosta ciężko wysłać linka dla klienta aby zweryfikował ewentualne błędy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłbyś się przerzucając rozbudowane skrypty (na frameworkach) na różne serwery klientów... którzy kupują hosting jak popadnie i nie chcą się namówić do zmiany.

 

Ja mam prostą zasadę, albo u mnie stawiamy rozbudowaną aplikację albo klient stawia sobie ją sam bez mojego udziału. I w tym kierunku polecam zmierzać bo platformy są konfigurowane bardzo różnie. Co do sisco to jaki pakiet masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prostą zasadę, albo u mnie stawiamy rozbudowaną aplikację albo klient stawia sobie ją sam bez mojego udziału. I w tym kierunku polecam zmierzać bo platformy są konfigurowane bardzo różnie. Co do sisco to jaki pakiet masz?

 

Nie zawsze się tak da... choć problemy stwarzają tylko sporadyczni klienci.

A wracając do sisco to http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sisco w wersji reseller juz nie daje rady (a jak testowałem to wydawało mi się ze to naprawde mocna maszyna) to niestety pozostaje środowisko z wydzielonymi zasobami VPS lub cos w rodzaju http://dhosting.pl/oferta/serwery_dedykowane_14.html

 

Testowałeś pewnie przed połączeniem firm. Wtedy wychwalałem ich pod niebiosa za 6m bez padu i błyskawiczne działanie... później się zaczęły 'problemy z zasilaniem serwerowni' itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wziął vps. Masz możliwości edycji konfiguracji serwera www,php,mail itp.. Dodatkowo możesz doinstalować sobie potrzebne przez Ciebie pakiety bez udziału supportu.

 

Jak tylko masz kasę i wiedzę to proponuje vps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×