Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konradinho

Hosting pod mały serwis

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuję hostingu pod serwis www.fcbvideo.pl, na razie siedzę na największym planie na prohost.pl(swoją drogą bdb hosting :) ) bo wykupiłem tam konto z myślą o innej stronie, niestety pomysł nie wypalił i konto zostało ale niedługo wygasa a ja się muszę przenieść, ponieważ serwis jak na razie nie przynosi żadnych zysków.

 

Serwis jak widzicie oparty o Php-Fusion, generuje ruch od 100-500 uników dziennie. Co do transferu to jak na razie zżera około 2-3 GB.

 

Od nowego hostingu oczekuję oczywiście aby był w miarę bezawaryjny i tani(znakomite powiązanie :) ).

 

Z góry dziękuję za wszytskie propozycję.

 

Pozdrawiam.

Konrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy to tak zgodnie z regulaminem zakładać drugie konto :) A żeby zmniejszyć plan trzeba zapłacić za ileś tam z góry za ten co mam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no ale podobno Ci się kończy, więc?

po prostu przedłużysz już jako mniejsze heh

 

prohost na pewno na to pójdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam opłatę miesięczną więc kończy mi się co miesiąc :)

@edit

 

2008-09-02 20:01 - SUPPORT DEPT

d) Zmiana planu medium, platinium, max (z wyłączeniem planów reseller) na niższy, podlega opłacie wynoszącej: 50% opłaty rocznej aktualnego planu netto.

 

No to wymiękam... :) Jednak prohost na to nie "pójdzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale to dla rocznych chyba opłat - bez jaj, przy miesięcznej tak czy siak możesz za miesiąc "uciec" : )

 

zresztą do BOKu pisz, ja myślę, że o ile nie każą Ci bulić za taki akurat plan za obciążenie, to spoko się zgodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zrób backup, nie opłacaj tego konta i kup mniejsze. Dlaczego miałoby być nielegalne posiadanie dwóch kont? To tak jakbyś poszedł do sklepu i kupił tylko jeden jogurt bo dwóch już nie możesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrób backup, nie opłacaj tego konta i kup mniejsze.

 

Tak chyba zrobię :)

 

To tak jakbyś poszedł do sklepu i kupił tylko jeden jogurt bo dwóch już nie możesz;)

 

Znakomite porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oja, to bez sensu rzeczywiście.. bzdura, wolą stracić klienta niż dać mu przejść na mniejsze konto heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×