Skocz do zawartości
heops

Jakie lacza na 100 serwerow gier?

Polecane posty

Nie wiem czy zauważyliście, ale większość firm/DC z USA wycofuje się na zachód/południe.

Proszę, napisz, że żartujesz.

 

Każdy kto był w USA wie że podatki są tam różne w każdym stanie. Są stany które uważane są za wyjątkowo przyjazne podatnikom. Np Texas czy Floryda - tak było kilka lat temu ;) także przenoszenie się firm to nic dziwnego w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto był w USA wie że podatki są tam różne w każdym stanie. Są stany które uważane są za wyjątkowo przyjazne podatnikom. Np Texas czy Floryda - tak było kilka lat temu ;) także przenoszenie się firm to nic dziwnego w stanach.
1) Najprzyjaźniejszy pod tym względem jest Delaware, czyli jeden z najbardziej wysuniętych na wschód stanów.

2) Jeżeli myślisz, że ktoś budując DC bierze pod uwagę podatki dochodowe to jesteś w błędzie. Przy wyborze lokalizacji większości obecnie budowanych DC był brany przynajmniej jeden z poniższych warunków:

- możliwość wykorzystania naturalnych źródeł energii elektrycznej,

- ceny energii elektrycznej,

- zwolnienie / niskie podatki budowlane (nie wiem na jakich zasadach to jest przeprowadzane, bo nigdy do szczęścia mi to nie było potrzebne),

- rozproszenie na świecie (np. Microsoft w Syberii),

- konkretną lokalizację (np. wszystko co powstaje w Nowojorskim 'pączku' :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×