Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
watada

[reseller] Prośba o porade - konto RESELLER

Polecane posty

Witam,

 

Od paru dni czytam wątki związane z kontami reseller , czytam i coraz większy mętlik w mojej głowie co mnie dobija. Parę podobnych wątków już było, ale nie chciałem podpinać się pod czyjeś prośby, tak aby odpowiedzi dotyczyły tylko mojego „przypadku’.

 

Potrzebuje konta reseller, i standardowo „niedrogiego, niezawodnego” … parametry ~5GB i miesięcznie ~50GB (z dużym zapasem, obecnie sumując strony, zajmują one około 1GB i generują 20GB)

 

Na serwerku znalazło by się kilka stron firmowych, połowa statyczna, połowa z bazą, forum (niestety tymczasowo przemo) - wejść dziennie ~100, serwis oparty o cms joomla (100-200 wejść dziennie) i w przyszłości coś by doszło, stąd zakładam zapas.

 

Chce mieć pod ręką klientów, nie lubię skakać po serwerach pamiętając przy tym wszystkie hasła etc.

 

Panel dla klienta powinien mieć możliwość tworzenia dostępu ftp do danego folderu/pod folderu (CP) ( czy DA ma taką możliwość ? ) Plesk niestety nie.

 

Klient roundcube dla poczty via WWW lub coś innego z przyjaznym interfejsem

 

Serwer najlepiej w Polsce.

 

Dotychczasowe doświadczenia z foxnet epizod, i365 … kolejny epizod, netarteria – tanio i przyzwoicie, webd – przemo działa od 2 lat, to samo przemo przeniesione na resellerzoom (budged) notorycznie pada, biała strona i rozwalanie bazy, kei – nie przyłapałem na padzie, nazwa, klient płaci ja zarządzam, i jest ok.

 

Co brałem pod uwagę, po lekturze forum – sisco, prohost, hostings, webh, hekko, neteasy

 

 

 

 

Prosił bym o poradę, co wybrać, widzę również ze osoby związane z tymi firmami aktywnie uczestniczą w życiu forum, więc prosił bym o ewentualne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję konto MaxReseller z oferty resellerów Hekko.pl.

Myślę, że spełnia wszystkie wymagania ze sporym zapasem.

Profesjonalne serwery DELL oraz IBM w sewerowni w Gdańsku - więcej informacji.

 

Oczywiście obowiązuje pełne 14 dni testu, w razie pytań zapraszam na biuro@hekko.pl lub na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

ja za to zapraszam po indywidualny Plan :) Reseller Start tylko że 5GB miejsca i 50GB transferu miesięcznie to koszt 55zł brutto miesięcznie.

 

 

Serwery znajdują się w serwerowni w Łodzi co zapewnia doskonałe czasy dostępu. MySQL umieszczony jest na drugiej maszynie co zapewnia doskonałą wydajność.

 

 

Pozdrawiam, w razie pytań proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hostings.pl mogę polecić ze względu na to ze serwerownię mają własną obok biura. Sprawdzone i działa dobrze. Do spisu możesz doliczyć http://www.inten.pl ponoć wysoki poziom i też własna serwerownia.

 

sisco dobre maszyny dobra serwerownia, niezła konfiguracja - niestety administrator nie zagląda często na swojego e-maila, kontakt z min jest mizerny.

 

serwery.pl - jak cie stać to brać :)

 

Na dobrą sprawę można wszystkich upchać na koncie standard w IQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cięzki wybór, a może ktoś wypowie się o zagranicznych resellerach ?, najlepiej w uk, de, ze wzgledu na pingi.

 

Wymagany php 5+ i mysql 5+ wiec h9 odpada, WHM & Cpanel lub DA dodatkowy atut to rvskin.

 

Natrafiłem na www.webhostingbuzz.com, steadfast.net, www.crucialp.com, downtownhost.com, hostgator.com, jakies opinie ? ewentualnie inne propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna propozycja to kupno maszyny typu VPS wraz z licencją DA/cP. Wyjdzie taniej (np. w UK) i - moim zdaniem - wygodniej, w końcu będziesz mógł na takim serwerze robić co tylko zechcesz. :P

 

Gorzej może być z konfiguracją maszyny, no chyba że zdecydujesz się na VPS typu managed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×