Skocz do zawartości
matt

ASUS M51TA-AS003C

Polecane posty

xD Podalem wczesniej za ile mnie sprzet interesuje :) To rzeczywiscie zostane z Ausem na jakims Intelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie Asus? Ja tam nic do niego nie mam :)

 

Co do tego dell`a BOSS od ciebie wszystko ladnie tylko czemu grafika zintegrowana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie Asus? Ja tam nic do niego nie mam :)

 

Co do tego dell`a BOSS od ciebie wszystko ladnie tylko czemu grafika zintegrowana ;(

Są 1525 i 1520 z GF, musisz poszukać na Allegro.

 

Jak chcesz laptopa na lata to wg mnie Asus odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie Asus? Ja tam nic do niego nie mam :)

 

Co do tego dell`a BOSS od ciebie wszystko ladnie tylko czemu grafika zintegrowana ;(

 

przecież podałem ci we wcześniejszym poście co wybrać..

dell 1520 - ten ma GF na pokładzie...

lub xps 13 cali (są też 15) z Gf na pokładzie... nic lepszego nie znajdziesz...

i 3 letnie gwarancje.. poszukaj na allegro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalem sie nabywaca M51TA Asusa niestety okazalo sie ze nie mialem duzo wplywu na to jaki sprzet dostane ...

 

Plus jest taki ze CoD4, Assasin i inne tego typu gry chodza ladnie itp. ale jest jeden wielki minus jak dla mnie, za chiny nie moge znalesc sterownikow pod XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam,

Ja równiez stałem sie posiadaczem laptopa asus ( mimo po długich rozmowach na gg z bossem postanowilem zaryzyskowac, aczkolwiek kazdy ma inne zdanie, ale ogolnie laptop cieszy sie dobra opinia )

 

http://www.megamania.pl/notebook/pokaz/61890/ (PUMA)

cena: 2816.98 zl (brutto) :)

Po tym jak zakupiełem lapka to w momencie ceny podskoczyly do 2900 a potem 3200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

przemu czy mozesz podac dokładniejszego linka do tego forum ze sterami do asusa :)

ja nie moge nic tam znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor. Cos do wersji M51 TA nie znalazłem sterowników. Kiedyś przeglądając były do M51 jako linii podane, nawet i ktoś nazbierał sterowników do HP DV5, którego tez względem XP nie wspierają. Ale do M51 TA nie znalazłem nic. Proponuję z pomocą Everesta pod Vista wyszukiwać stery do poszczególnych komponentów. Najważniejszych.

I przy instalacji XP pewni trzeba będzie albo zintegrować z CD nLitem sterownik SATA, albo w BIOSIE wyłączyć AHCI.

Jednak znając życie i zaparcie ludzi - uda się tam XP postawić.

 

Choć odbiegając od tematu - wielu użytkowników jest zachwyconych jakością działania Visty. Poza tym pewno z komputerem dostałeś licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Zwracam honor. Cos do wersji M51 TA nie znalazłem sterowników. Kiedyś przeglądając były do M51 jako linii podane, nawet i ktoś nazbierał sterowników do HP DV5, którego tez względem XP nie wspierają. Ale do M51 TA nie znalazłem nic. Proponuję z pomocą Everesta pod Vista wyszukiwać stery do poszczególnych komponentów. Najważniejszych.

I przy instalacji XP pewni trzeba będzie albo zintegrować z CD nLitem sterownik SATA, albo w BIOSIE wyłączyć AHCI.

Jednak znając życie i zaparcie ludzi - uda się tam XP postawić.

 

Choć odbiegając od tematu - wielu użytkowników jest zachwyconych jakością działania Visty. Poza tym pewno z komputerem dostałeś licencje.

 

nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×