Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jasiek

dedyk do nauki

Polecane posty

Czesc,

na wstepie zaznacze brak ogonkow.

Potrzebuje dedyka do nauki administrowania. Tylko i wylacznie sprawdzone puszkownie, rozwazam leaseweb, ovh. Mozna cos jeszcze polecic w tej polce najtanszych dedykow? Ewentualnie ktory "lepszy"

i dlaczego. Nie pytam o analizowanie ich aktualnych ofert, bardziej o to co "mowi sie na miescie".

Uszanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzec za 100zl mozna miec dedyka w ovh wiec wydaje mi sie ze lepsze to niz VPS :) Ja mam jakas zraze do VPSow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji mam pytania dotyczace kolokacji.

w jaki sposob data centre ralizuje polaczenie 1Mbps do kolokowanego serwera klienta? Czy jest to zawsze wydzielone pasmo czy moze to byc rowniez shared(nie do zweryfikowania), istnieja jakies standardy? Czy realizacja tego pasma odbywa sie sprzetowo czy programowo i czy ma to znaczenie dla stabilnosci pasma. I czy posiadajac jeden serwer potrzebuje swoj firewall sprzetowy i cos do optymalizowania ruchu?

na ile bezpieczne sa data centre od strony atakow z internetu, w rozwinieciu; czy istnieje szansa na uszkodzenie fizyczne komponentow serwera - bez ingerencji z zewnatrz - podczas udanego ataku na dc?

mozliwe jest by siedziec z jednym serwerem na swoim wlasnym pasmie az do wysjcia w swiat? pasmo uzywam nie-aksjomatycznie, wyrozumialosci;)

Czy poza wspomnianym serwerem mozna instalowac dodakowe urzadzenia teleinformatyczne ?

no to sie napocilem; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×