Skocz do zawartości
zin

Dotpay ma problemy z SMS'ami ?

Polecane posty

Może forum nie jest idealne do tego pytania ale pewnie wielu z Was korzysta albo oferuje usługę 'kod za sms'. Z tego co dzisiaj zauważyłem jest z tym problem ... tzn. wysyłam sms i nie wraca żaden kod ... wydaje się, że dotyczy to całego dotpaya ... ktoś może potwierdzić ? (bo dotpay to chyba olewa weekendy - wynika z tego jakie mają godziny pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COś padło im wszytko ani domena ani szyfrowane nic nie dziala .... ciekawe ciekawe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to już od jakiegoś czasu działa. Pewnie jak nagle tysiące serwisów nie mogły obsługiwać płatności online to się zabrali z dotpay'a do roboty w weekend żeby to naprawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na mail ze skargami od klientow/userow i napisze ladna wiazanke do dot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam tylko na mail ze skargami od klientow/userow i napisze ladna wiazanke do dot ;)

co oni forwardna takiemu adminowi jak ja, ktory to w riposcie kaze puknac sie w czolo,

gdyz bezawaryjne infrastruktury nie istnieja... spokojnie, milionow nie tracisz :D

 

errata: daze do tego, ze slanie komukolwiek wiazanek sie zwyczajnie nie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema co wiazanek puszczac, kazdemu moze przytrafic sie awaria, a ze strna jest to z uslugami jakimi jest to co innego i przez to pewnie wiele witryn mialo problemy z platnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×