Skocz do zawartości
Eyeslinf

Ceny rejestracji i przedłużenia - skąd takie różnice w cenie ?

Polecane posty

Witam,

 

Przeglądałem sobie ostatnio ceny domen pl oraz przedłużeń (bez promocji) i widzę, że standardowa cena to około 12 - 20 zł netto za rejestrację (czyli narzut w wysokości 20% - 100% w stosunku do ceny NASK dla partnerów) oraz przedłużenie w cenie 65 - 90 netto zł (z tego 60 zł dla NASK).

 

Patrzę teraz na cennik Agnat (z którego korzysta moja firma) i co widzę:

 

Rejestracja domeny krajowej: 100 zł netto

Przedłużenie domeny krajowej: 169 zł netto

 

Skąd się to bierze ? Czy Agnat daje coś dodatkowego (w co wątpię gdyż co mieli by dać) czy też po prostu większy narzut na domenę.

 

 

 

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda firma musi na czymś zarabiać?

Co w tym dziwnego, że pośrednicy/partnerzy naliczają sobie prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda firma musi na czymś zarabiać?

Co w tym dziwnego, że pośrednicy/partnerzy naliczają sobie prowizje?

 

To mnie nie dziwi i jest zupełnie normalne. Moje pytanie mozna bardziej rozumieć jako: jakim cudem takie firmy funkcjonują na rynku skoro za to samo życzą sobie ponad 2 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka droga dla zwykłego śmiertelnika firma, kieruje swoje usługi do Panów w garniturach - którzy wychodzą z założenia, że powinni być obsługiwani przez innych Panów w garniturach i to co tanie jest do kitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka droga dla zwykłego śmiertelnika firma, kieruje swoje usługi do Panów w garniturach - którzy wychodzą z założenia, że powinni być obsługiwani przez innych Panów w garniturach i to co tanie jest do kitu ;)

 

Do Pań zapewne także, choć może już nie w garniturach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy poprostu jest przekonany za domeny za złotówkę, lub do domen za 30 zł z przedłuzeniem za taka sama lub podobną cene, poprostu sa ludzie którym pasuje płacić taką albo taka cene za domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...

http://agnat.pl/faq.php

 

"10. Dlaczego konkurencja ma niższe ceny od nas? Jesteśmy dość dużą firmą kładącą nacisk na zapewnienie Państwu jak najbardziej satysfakcjonującej obsługi oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Inne podmioty nie posiadają tak bardzo rozwiniętej infrastruktury, która gwarantuje najwyższą w Polsce jakość świadczonych usług. Każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia związane ze współpracą z nami. Wychodzimy z założenia, iż kupując tanio kupuje się drogo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×