Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wygodad

[wirtualny] poszukuje hostingu alternatywnego do pakietow biznes w insane.pl

Polecane posty

WItam,

 

jak w temacie, interesuje mnie przedewszystkim to co oferuje insane + dodatki:

 

- dostepnosc uslug, czyli wysoki uptime (tak jak uslugi na insane.pl)

- parametry ok 5 GB na poczte,www i bazy danych

- bazy danych - bez ograniczen (mysql, postgresql),

- dostep do crona, shell

- transfer ok. 33GB/m-c

- obsluga techniczna na poziomie (tz. m.in. odpowiedzi na emaile w ciagu 24h, podpisywanie sie w emailach - nie lubie anonimow)

- obsluga domen, subdomen, kont pocztowych, kont ftp - bez ograniczen

- dobry filtr antyspamowy w ramach uslug hostingowych

- fajnie by byl dostepny autorski panel administracyjny tz. cos innego niz cpanel, Direct Admin (choc nie koniecznie - taki mam gust)

- php5 + mod rewrite

- Ruby on Rails via FastCGI (niekoniecznie, ale fajnie by byla taka opcja - tylko do testow, zadna produkcyjna witryna)

- Tcl, Perl, Python, sh/bash via CGI

- koszty: rozliczanie kwartalne - 36 zł / za 3 m-c

- system statystyczny oparty o logi np. webalizaer

- lokalizacja: europa

- dostep dla wykonywanych skryptow 128 MB ram lub wiecej

 

to tak na wstepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nieco 10 zł miesięcznie chcesz tyle? Lepiej zostań w insane jak masz u nich to wszystko ;)

 

dzieki za opinie :), w tej chwili nie calkiem wszystko - co opisane powyzej - zawiera sie w kontach biznes na insane.pl (np. brak posgresql)... kwota ta - 36zł/ kwartalnie - moze byc wyzsza - nie licze na to ze otrzymam lepsza propozycje, ale byc moze znajde jakas alternatywe i pewne cechy uslug hostingowych na ktorych mi bardziej zalezy beda lepsze niz w insane.pl

 

ps. to ze szukam "alternatywnych" uslug hostingowych nie znaczy, ze chce zrezygnowac z tych zlokalizowanych w insane.pl [dobrze mi w insane.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko to otrzymają Państwo w XXL-WEB.COM. Wprawdzie oferta jest publicznie niedostępna (znajduje się od dłuższego czasu w "obróbce"), jednak właśnie tyle wynosiła kiedyś opłata: 36 zł / 3 miesiące. Dodatkowo zaoferować mogę nieograniczoną powierzchnię dysku, oraz transfer 30 GB/ mc. Panel Plesk.

Praktycznie wszystkie opisane usługi są dostępne. Oczywiście istnieje możliwość testu, bez zobowiązań.

 

Pozdrawiam

Jacek Bargiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystko to otrzymają Państwo w XXL-WEB.COM. Wprawdzie oferta jest publicznie niedostępna (znajduje się od dłuższego czasu w "obróbce"), jednak właśnie tyle wynosiła kiedyś opłata: 36 zł / 3 miesiące. (...)

Praktycznie wszystkie opisane usługi są dostępne. Oczywiście istnieje możliwość testu, bez zobowiązań.

Czy mam rozumieć, że gdy zakładałem wątek [wirtualny] Hosting z Ruby on Rails, ssh (Cena do 150 PLN brutto / rok) "obróbka" nie doszła jeszcze do etapu zawierającego następujące 2 elementy:

- dostęp do shella,

- Ruby on Rails via FastCGI?

 

Moje wymagania były/są nieco mniejsze, a i tak nie przetestowałem dotychczas żadnej spełniającej oczekiwania oferty (poza jedną pozornie je spełniają - cal.pl, która okazała się dużą pomyłką). Za to dowiedziałem się, że w linuxpl.com od pakietu w5gb (231,80 PLN brutto / rok) jest ponoć możliwość odpalenia RoRów po FastCGI, ale koszt hostingu jest większy niż bym tego chciał, toteż nie podjąłem się jeszcze testu tam.

 

Czy jest możliwość poznania szczegółów aktualnej oferty XXL-WEB.COM?

Sformułowania "chyba wszystko" oraz "praktycznie wszystkie" są dość mocno lakoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

za dużo marzeń jak na taką cenę w mojej opinii.. budżet x 2 i można ponowić zapytanie, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na www.cal.pl

 

Czytaj wszystkie posty w wątku, a nie tylko pierwszy, było już o was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×