Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gdhfd

płatności za granicą

Polecane posty

chciałbym kupić vps w http://aihs.net mam konto w mbanku. nigdy nie płaciłem za granicą i mam pytanie jak to wygląda - czy da się z normalnego konta w mbanku? jakie są prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaplac karta taniej wyjdzie. Watpie, zeby tak marny bank jak mBank oferowal przelewy na konta zagraniczne. A nawet jakby to:

a) oplata za przelew bedzie rzedy kilkunastu zlotych

:) niekorzystyny kurs przeliczenia złotówek na dolary/euro

c) długi czas realizacji - kilka dni

 

pozdrawiam

PS. Najlepiej miec konto PayPal. Ale do tego potrzebne jest zameldowanie w kraju UE, ale starej UE i konto w banku tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Najlepiej miec konto PayPal. Ale do tego potrzebne jest zameldowanie w kraju UE, ale starej UE i konto w banku tego kraju.

 

Lub sama karta :-P

 

Jesli zalozymy sobie konto i podamy, ze jetesmy np. z Niemiec to nie bedzie problemu. Karta (jesli jest dobra oczywiscie) przejdzie weryfikacje bez problemu B) Tylko nie bedziemy mieli zweryfikowanego konta. Tylko pare firm wymaga posiadanie zweryfikowanego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wziełem teraz u nich testowego resellera, założyłem konto, na które ustaliłem limit pojemności i transferu. Następnie się na nie zalogowałem i mogłem tam sobie pozmieniać limity, czy to normalne u nich czy cos źle zrobiłem? ma tam ktoś resellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-karta wystarczy, natomiast przelew zagraniczny to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych (np. do holandii z BPH ~ 110 PLN) a nie kilkunastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×