Skocz do zawartości
tramil

Problem z WHM-em

Polecane posty

Mam taki problemz whm-em. Kiedy chce dodac nowa "package" i w jakimś polu zostawie "unlimited" to paczka jest tworzona ale nie z nieograniczona iloscia danej uslugi lecz z liczba 0. Co jest tego przyczyną i jak sobie z tym poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co mam zrobić zeby faktycznie bylo nie limitowane bo w tak utworzonych packages nie ma np. baz MySQl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identyczny problem i wcale zero nie oznacza unlimited. Kiedy podczas tworzenia/edytowania paczki podam zero - liczba np. subdomen jest rowna zero - kiedy podam unlimited to tez zamienia na zero.

Jednak kiedy edytuje konto (nie paczke) i podam unlimited dostaje bez limitu, kiedy podam zero dostaje zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ustawianie limitów domen/subdomen to WHM zawsze miał problemy z wartością unlimited i źle to obsługiwał. Polecam wpisanie liczby 999 lub większej w zależności od potrzeb i nie operowanie znacznikami nieskończoności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale skoro chce zaoferować klientowi np. liczbe subdomen bez limitu to tak też musi być. Wiem że pewnie nikt nie będzie zakładał np 1000 domen, ale to jedak nie jest brak limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w ofercie mamy napisane, iż nie ma limitów na domeny oraz subdomeny, a mimo to wpisujemy ich liczbę na 999. Wszystko oczywiście tłumaczymy klientowi i jeżeli będzie potrzebował nie ma problemu ze zwiększeniem liczby... trzeba sobie po prostu jakoś radzić z niedoskonałościami oprogramowania (choć piszemy już własne).

 

Tak więc uważam że nie jest to nieuczciwe wobec klientów i nie powinieneś się tym przejmować.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×