Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin87

Hostsms.pl - Śmiech na sali :)

Polecane posty

Witam kolegów:D

Mam dla was kolejnego krzaka :) HostSmS.pl.

Od jakiś czas w sumie śledze ich losy , i powiem tyle...

Co chwile jakaś awaria... Panowie co to ma być w ogole ?:)

 

Do tego z tego co pamietam na stronie (bo teraz nie działa:P) nie było zadnej info. dotyczącej firmy (nip , regon...)

Wiec na tej podstawie twierdze ze to krzak:D co ja mówie caly Bush :)

 

Hehe he pozdrawiam kolegów <piwo>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm? :)

 

Nasz serwer ma awarie dysku co za tym idzie został automatycznie zablokowany przez serwerownie. W poniedziałek z samego rana będzie sprawdzanie dysku które trwa 8 godzin. Po otrzymaniu nowego dysku wszystkie konta zostaną przywrócone. Mamy nadzieję że około 22:00 wszystko zacznie juz prawidłowo działać.

Przepraszamy... HostSMS.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy czasem jakiś użytkownik naszego pięknego forum nie miał takiego samego problemu (opisanego w tym cytacie)?

 

Zbieg okoliczności? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM!

 

Kupiłem bo szybko chciałem konto a akurat to na googlach się nawineło, może nie jest to strona komercyjna lecz baza klanu, i co ?

 

Pierwszy miesiąc OK - następnie awarie, średnio co 3 godziny + prezent świąteczny awaria na święta. Nie polecam

 

PS. Aktualnie też leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tego co widzę działa.. :D tylko to jak i inne jest OVH.. a jak jest z ovh każdy wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z tego co widzę działa.. :D tylko to jak i inne jest OVH.. a jak jest z ovh każdy wie..

 

Może powiesz o co chodzi bo ja nie wiem jak jest z OVH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powiesz o co chodzi bo ja nie wiem jak jest z OVH :D

Proponuję przeszukać formu.. :) będzie i szybciej i ciekawiej zarazem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam te tematy, ale nadal nie wiem o co chodzi. Mam u nich 5 serwerów w tym momencie. W lutym minie rok. Żadnych kłopotów nie miałem :D Jeżeli komuś robią off serwera to słusznie, bo jak widzę posty na forum ovh niektórych to szkoda gadać.

 

Nie ma nic im do zarzucenia. A robię dość poważny ruch u nich (jeden serwer średnio 10TB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu innych firmach też byś miał szybko bo dużo odpala z automatu okres testowy - wystarczyło w tych googlach posiedzieć 3 minuty więcej :D

A tak masz to za co zapłaciłeś :) Taki wstrętny krzak nie może działać 100 % git :)

 

* Poziom Danych: wykorzystujemy systemy klastrowe oparte o wiele dysków SCSI do przechowywania i odzyskiwania danych.
To mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z tego co widzę działa.. :D tylko to jak i inne jest OVH.. a jak jest z ovh każdy wie..

 

Tzn? Jeżeli hostujesz nielegalne pliki bądź robisz jakieś mankamenty, to wiadomo... ja mam tam dwa klastry po 4 serwery i jakoś poziom usług jest na najwyższym poziomie... więc nie rozumiem dlaczego się czepiasz i uogólniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki troche za odkop , ale niedawno tj. jakieś 2 dni temu zarejestrowałem sie tam , ponieważ chciałem zrobić fast download w grze counter strike. Kod weryfikacyjny miał dojść w 24 h lecz do dzisiaj nie doszedł ;) A więc też nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jeśli korzystają np. z płatności.pl itp to nie zależy od nich.

 

CYTAT

* Poziom Danych: wykorzystujemy systemy klastrowe oparte o wiele dysków SCSI do przechowywania i odzyskiwania danych.

To mi się podoba biggrin.gif

 

W OVH jedyne, oparte o (I)SCSI to chyba RPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli korzystają np. z płatności.pl itp to nie zależy od nich.

 

 

 

W OVH jedyne, oparte o (I)SCSI to chyba RPS ;)

Głowa błagam Cię w temacie krzaków nie wypowiadaj się i zamilcz raz na zawsze..to tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostawałem kodu przez jakieś 3 dni.. dopiero dosłownie prosząc się admina o aktywację konta "zlecenie zostało przyjęte" ;]

po 2 dniach stwierdziłem że kasa wyrzucona w błoto... poza tym jak już tu ktoś pisał - żadnych danych kontaktowych (mam na myśli nr. telefonu, adres, nip, regon itd.) Ocena (-)1/10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1022 - w przyszłości zostaniesz archeologiem...

Odkopujesz bardzoo stare tematy... :)

 

No niby jest to temat z opiniami o firmach więc co tu ma odkopywanie do tego?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×