Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxuploadpl

Problem z logowaniem przez Putty

Polecane posty

Na moimVPSie wykonalem przez panel HyperVM instalacje Debiana 4, wczesniej mialem 3. Kiedy probuje polaczyc sie przez Putty, pokazuje sie blad "Network error: Connection refused". Wczesniej na Debian 3 (byl on zainstalowany domyslnie kiedy otrzymalem VPS'a) wszystko chodzilo ok. Dodam, ze przy pierwszym odpaleniu VPSa Putty zapytal czy zapisac aktualny certyfikat, kilknalem Yes czy tam OK:) W opcjach Putty nie mam ustawionego tworzenia pliku log.

 

Bardzo prosze o pomoc, jak widac jestem poczatkujacy, ale sie staram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie serwer zwisł. Spróbuj się zalogować przez panel i zrestartować go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczam, nie ma takiego wymogu w HyperVM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zalogować się przez adres widoczny w hypervm (oznaczony jako console), albo bezpośrednio przez wbudowaną konsolę. Być może nie akceptuje połączeń na hasło albo blokuje na firewallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres z consloe rowniez nie pozwala na logowanie.

Proba wejscia do konsoli zawiesza FireFoxa:( Dodam, ze inne aplikacje uzywajace Javy dzialaja poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w serverbasar.de. Poprostu zrezygnowałem z serwera. SSH ciągle się zawieszało, jak i wszystkie inne usługi typu http, mysql, ..., .... Chyba był tam jakiś wadliwy Ram lub instalowali zepsuty system...

Serwer odpowiadał tylko na ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj pod IE, mi też konsola nie działa pod FF.

 

Kiedy probowalem odpalic konsole przez IE, to sytuacja stanela na ladowaniu oprogramowania (samo wczytywanie trwalo ok 10 min) i rowniez nie polaczylem sie...

 

miałem to samo w serverbasar.de.

 

Ja na szczescie mialem tylko VPS do testow przez tydzien (servainet.com), wiec sie nie przejechalem z kasa, ale sytuacja mnie zaciekawila, wiec postanowilem opisac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem to samo w serverbasar.de. Poprostu zrezygnowałem z serwera. SSH ciągle się zawieszało, jak i wszystkie inne usługi typu http, mysql, ..., .... Chyba był tam jakiś wadliwy Ram lub instalowali zepsuty system...

Serwer odpowiadał tylko na ping.

 

Miałem to samo i wcale nie było to spowodowane zapchanym SWAPem.

Nie chciało mi się męczyć z budżetówką to się wyniosłem i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×