Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blackdrake

Hosting django

Polecane posty

Jak w temacie - poszukuję hostingu z django (chcę się nauczyć tego framework'a), do tego było by miło jakby był php (chociażby na phpBB) i możliwość postawienia servera Ventrilo (3.0 :)).

 

Chciałbym się zmieścić w okolicach do 150 pln / rok

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za drogo... Do tego nie wiem jak z Ventem tam :>. Jak miałbym "przepłacać" to miło by było jakby było wszystko co pragnę :D

Był już taki temat na tym forum- użyj szukajki. Nie znajdziesz tego wszystkiego co chcesz w jednym miejscu i za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bump.

 

 

 

 

A jednocześnie chciałem powiedzieć że potestowałem linuxpl.com, no i przykro, ale wyszło że się nie zdecyduje na hosting u nich - niby jest ssh i w ogóle - sporo jest tam poblokowane i nie mogłem skorzystać w pełni z django (problemy z "media").

 

 

Teraz prośba do Was - z założeniem, że chcę hostować GŁÓWNIE (nie wiem co będzie dalej :)) jeden serwis na django (max 100 użytkowników) + forum phpBB3: co będzie lepszym rozwiązaniem? Rootnode, czy dreamhost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 150zl/rok, to znajdziesz jedynie jakiś porządny hosting php ;p

 

Nie ma się co oszukiwać, że do twoich wymagań to niezbędny jest VPS - żaden sharedowy hostingodawca nie zainstaluje ci tego Ventrilo, choćbyś nie wiem jak błagał//nie zapominaj, że jest to także obowiązek managementu i aktualizacji, co by jakiś niedobry chakier nie wlazł przez tego VT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×