Skocz do zawartości
grzesiekb

Gotowy serwer pod mały hosting

Polecane posty

Hmmm. nie pytałem o prąd, łącze. Szukam konkretnej oferty i tyle !

Słyszał ktoś o czymś takim ?

 

bellerofont dość dobrze wyłożył, że za 3000 niczego sensownego nie dostaniesz, poza tym na 99,9 % grzęźniesz uparcie w złym rozwiązaniu, sam prąd do serwera wyjdzie Ci pewnie tyle co hosting, jak zgaduje masz dostęp do dobrego i taniego łącza i chcesz to sensownie wykorzystać, tak? Tak jak Ci pisałem (i nie złośliwie) pierwszy lepszy komputer z gral'a i osobno kogoś kto Ci wszystko poinstaluje, nawet jeśli istnieją w sprzedaży gotowe serwery z oprogramowanie, takie, że tylko wkładasz kable wciskasz przycisk i działa, to jestem na 99% pewien, że nie za 3000 zł, ale to itak głupota bo potrzebujesz hostingu a nie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze może, kupić maszynę, zapłacić za jej skonfigurowanie i umieścić ją w jakimś DC.

Albo jak ma dobre łącze to faktycznie umieścić w domu - ale trzymanie serwera pod biurkiem to mała pomyłka :)

Wątpię, by chciał ją oddać do DC - zależy mu na małym hostingu, więc pewnie nie będzie chciał dopłacać...

IMO Najlepszym wyborem byłby wynajem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Autor założył, że trafimy dokładnie na to co kiedyś znalazł. Niestety to się nie udaje.

 

Proszę zatem bardziej opisać sytuację, bo jak widać użytkownicy robią wszystko aby pomóc (sami zakładają różne scenariusze).

 

Generalnie można kupić serwer i każdy dzieciak po 15 roku życia zainstaluje tam linuxa + panel (choćby korzystając z gotowych opisów). Niestety jest to pierwszy etap, żeby to funkcjonowało konieczna jest albo wiedza, albo nadzór prawdziwego administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

Już ktoś o tym pomyślał.Gotowy serwer na linuxie z obsługą apletów javy wraz z phpmyadminem i klientem poczty jest już dawno w sieci.

Ściągasz z srwera płytkę w obrazie ISO nagrywasz na płycie i instalujesz automatycznie jak windows.

Ja dawno używam tego serwera.Wcześniej to był BlueQuartz.Jednak ja osobiście polecam BlueOnyx.

Nie trzeba mieć żadnego budżetu.Strona www.blueonyx.it

Pomogę skonfigurować chociaż obsługa banalnie prosta jak windows.

 

pozdrawiam piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.blueonyx.it

 

o no to admin powinien stare posty usuwać-jak coś

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.blueonyx.it

 

o no to admin powinien stare posty usuwać-jak coś

 

pozdro

Po co?

Są jakby taką "skarbnicą wiedzy" i myślę, że to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Po co?

Są jakby taką "skarbnicą wiedzy" i myślę, że to dobrze.

 

Raczej śmietnikiem, które się niepotrzebnie gromadzą, no chyba, że ktoś lubi nabijać sobie licznik postów wypowiedziami typu: lol, xd, ale faza itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×