Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Siergiej

Padł prohost!

Polecane posty

No fajnie, przychodzę do pracy a wszyscy krzyczą że im poczta nie działa, od 9 rano wydzwaniają do mnie klienci że im też poczta nie działa i strona się nie uruchamia. Wchodzę na konto reseller... "nie znaleziono adresu", wchodzę na Prohost.pl - nie ma strony!

Czy firma która prowadzi usługi resellerskie może pozwolić sobie na takie pady serwera?

Czy znacie jakąś firmę gdzie można prawnie zastrzec się na przypadek takich niespodzianek? Przecież przy takich padach tracę kasę i klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, przychodzę do pracy a wszyscy krzyczą że im poczta nie działa, od 9 rano wydzwaniają do mnie klienci że im też poczta nie działa i strona się nie uruchamia. Wchodzę na konto reseller... "nie znaleziono adresu", wchodzę na Prohost.pl - nie ma strony!

Czy firma która prowadzi usługi resellerskie może pozwolić sobie na takie pady serwera?

Czy znacie jakąś firmę gdzie można prawnie zastrzec się na przypadek takich niespodzianek? Przecież przy takich padach tracę kasę i klientów!

 

Po pierwsze taki wątek jest http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...iew=getlastpost

Po drugie: tak, każda firma może sobie pozwolić na takie pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, godzina... to jeszcze nie tak źle. Myślałem że chłopaczki w ogóle zwinęli się z interesem... Tak sobie jakoś od początku wyobrażam tą firmę jako zespół (2-3 nastolatków) z jakiejś małej miejscowości. Przydały by się jednak jakieś fajne zdjęcia serwerowni, pracowników, trochę by zyskali wiarygodności i powagi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Prohost to największa firma hostingowa w moim rejonie ;-)

Nawet najlepszym się może się przytrafić pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, Prohost to największa firma hostingowa w moim rejonie ;-)

lol, dwa serwery na krzyz, to gdzie Ty mieszkasz - w bieszczadach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie jakoś od początku wyobrażam tą firmę jako zespół (2-3 nastolatków) z jakiejś małej miejscowości.

Majac taka opinie o firmie wybrales ja jako reseller dla firmy w ktorej pracujesz i dla klientow :D . Jezeli tak to nie powinenes narzakec, ze nie dziala... ale akurat w tym przypadku masz szczescie po prohost to dobra firma a pady kazdemy sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol, dwa serwery na krzyz, to gdzie Ty mieszkasz - w bieszczadach? :D

 

W zamojskim ;-)

 

 

Dlatego napisałem że w moim rejonie. Akurat ludzie zainteresowani tematem wiedzą o prohost. Nie mówie tu o pseudofirmach które uważają się za firmy hostingowe oferując usługi hostingowe posiadając konto resellerskie. Można mieć i jeden serwer a mieć sporo klientów ;-) Więc nierozumiem dlaczego firmę uważa się za małą jeżeli ma przykładowo 2 serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majac taka opinie o firmie wybrales ja jako reseller dla firmy w ktorej pracujesz i dla klientow :D . Jezeli tak to nie powinenes narzakec, ze nie dziala... ale akurat w tym przypadku masz szczescie po prohost to dobra firma a pady kazdemy sie zdarzaja.

 

Wiesz, spróbowałem już kilka firm hostingowych tu w Polsce i za granicą, i na każdej się zawiodłem. Prohost wziąłem na próbę tak naprawdę, ale mile byłem zaskoczony: całodobowy kontakt 7 dni w tygodniu, nie drogi a ma naprawde dużo funkcjonalności niezbędnych do budowania nowoczesnych aplikacji. No i na razie jestem i przenoszę wszystkich starych klientów powoli na swoje konto w prohost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałem że w moim rejonie. Akurat ludzie zainteresowani tematem wiedzą o prohost. Nie mówie tu o pseudofirmach które uważają się za firmy hostingowe oferując usługi hostingowe posiadając konto resellerskie. Można mieć i jeden serwer a mieć sporo klientów ;-) Więc nierozumiem dlaczego firmę uważa się za małą jeżeli ma przykładowo 2 serwery?

no offence, ja nic do prohostu nie mam,

smieszne wydalo mi sie stwierdzenie po prostu

jakoby byla to najwieksza firma hostingowa w rejonie,

gdyz sporo tak naprawde u nas w kraju duzych krzakow jest...

a ile ludu mozna doslownie upchac na 2 maszynach to ja dobrze wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nikt nie zwija interesu :D W najbliższym czasie zrobimy failover dla naszej www w innej serwerowni - jak będzie jakiś pad to kontakt ułatwi.

 

@bell

2 serwery w pl, 10 serwerów w usa, hol i de :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×