Skocz do zawartości
Venydar

[dedykowane/VPS] Szybko rozwijający się portal społecznościowy

Polecane posty

Witam, założyłem wczoraj (po kilku tygodniach prac) pierwszą w Polsce społeczność graczy World of Warcraft (jedna z kilku na świecie). Link udostępniłem tylko na jednym forum prywatnego serwera (kilkaset osób na nim gra) o godzinie 18 i po 23 godzinach liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi 97 osób. Portal jest stworzony na skrypcie Dolphin i ma zablokowane parę opcji (np przesyłanie filmów). Zostawiłem możliwość przesyłania plików mp3 lecz z pewnymi ograniczeniami (5 plików na użytkownika i max wielkość 6mb).

Do tej poru użytkownicy zdołali przesłać na prawie 650mb plików. Mam shared hosting w hostnine.com (ten z 1 IP i 5gb przestrzeni) i czuję że jak wymienię się linkami/bannerami z top 1 w Google serwisem o tej tematyce (jest on tym poważnie zainteresowany) to wygeneruje za duży ruch i zablokują mi konto lub skończy mi się przestrzeń dyskowa :/

Adres strony to http://veny.pl/

 

I teraz zadam kilka pytań:

  1. Liczba użytkowników i plików niedługo wzrośnie diametralnie - czy wybrać VPS/RPS'a? A jak tak to nad jakimi ofertami się zastanowić?
  2. Czy w tak wczesnym stadium istnieje możliwość że ktoś wykupi u mnie miejsce pod banner (żeby opłacić ww. serwer)?
  3. Czy może liczyć na sponsoring?
  4. Może ktoś z Was jest zainteresowany/a sponsorowaniem lub wykupieniem miejsca pod banner?

To pierwsza społeczność tego typu w Polsce więc jest bardzo duże zainteresowanie.

 

Czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×