Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Rejestracja domeny

Polecane posty

Cześć,

 

Mam takie pytanie, jeśli ważność domeny kończy się 50 lipca i ta osoba nie przedłuży ważności jej to kiedy jest szansa że mogę ją zakupić?

 

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego lipca?

Głównie zależy od domeny (globalna, krajowa, eu,...), dokładne czasy zwalniania domen są praktycznie losowe, nie zapominaj jednak o tzw. przechwytywaniu domen przez różne serwisy.

A tak w ogóle to możesz zapoznać się z paroma tematami niżej - znajdują się tam pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po okresie ważności domeny masz jeszcze okres 15 dni na zapłacenie potem przepada

Ta wersja liczy się jeśli na twoją domene nie jest założona opcja, jeśli jest zaraz po okresie ważności domena przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak patrze i przyszedł mi mail że muszę odnowić 2 domenę w nazwa,pl za bagatela 122 zł(!) Strasznie drogo..... W ovh taniej chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JarekMk masz nauczkę by na przyszły czas przy rejestracji dowolnych usług zwracać uwagę na standardowe koszy przedłużeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tak patrze i przyszedł mi mail że muszę odnowić 2 domenę w nazwa,pl za bagatela 122 zł(!) Strasznie drogo..... W ovh taniej chcą ;)

Możesz założyć opcję na domene u innego rejstratora za 35zł aktualnie jest to najtańsze "przedłużenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz założyć opcję na domene u innego rejstratora za 35zł aktualnie jest to najtańsze "przedłużenie"

 

To znaczy przejąc ją jakoś? Teraz nie opłacić i poczekać aż wolna będzie? A nie sprzątnie mi jej nikt z przed nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy powtarzam po raz enty nikt nie dokłada do interesu niema sensu omijać takich rejestratorów bo cena rejestracji 0,10zł wyrówna się z ceną przedłużenia czyli wychodzisz mniej a więcej tak samo.

To znaczy przejąc ją jakoś? Teraz nie opłacić i poczekać aż wolna będzie? A nie sprzątnie mi jej nikt z przed nosa?

Opcja jest to przejęcie domeny jeśli jej właściciel nie opłacił w wyznaczonym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×