Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
amator

Hosting w USA

Polecane posty

Witam. Szukam jakiegoś mniejszego konta w USA. Może jest jakaś polska firma mająca tam serwery? Stronka nastawiona jest na ruch ze Stanów, więc pingi mi nie przeszkadzają. Pytam na forum, ponieważ topowe firmy typu site5 czy dreamhost oferują konta o ogromnych (przynajmniej w teorii) parametrach, a ja takiego nie potrzebuje. Wystarczy mi zwykły shared z 1gb pojemności i 10gb transferu na miesiąc. Ze szczegółów to jest to tylko jeden serwis ale podpięty pod wszystkie domeny globalne, więc konieczna jest obsługa przynajmniej 6-8domen. Może ktoś ma jakieś propozycje? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz np. HostNine z mojej stopki :( Masz 11 DC do wyboru, w tym kilka w USA.

 

W USA i tak liczy się tylko overselling więc już praktycznie żadna firma nie oferuje "małych", w naszym rozumieniu, kont www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że korzystasz z ich usług i większych wpadek nie mają? Mam pytanie odnośnie płatności, jakie możliwości mają nowi klienci? Czy jako nowy moge zapłacić przez paypal lub przelewem bankowym. Wiem, że w niektórych firmach w USA są jakieś trudności z tym, a nie chciałbym płacić kartą ponieważ mają w USA tendencję do jej obciążania niepytani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, firma w USA jest. Może ktoś ma jeszcze jakąś propozycję odnośnie polskiej mającej tam serwery? Po co mam dawać zarobić pejsatym, skoro u nas bida w kraju.  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzięki za pomoc. Chyba skorzystam z Twojej propozycji. Wkońcu 7$ to niewiele, można przetestować. Temacik możecie usunąć, czy co tam z nimi robicie.  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prohost.pl podpytaj ;)

 

Nie sprzedajemy ludziom z pl hostingu w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś firmy hostingowe, które oferują tak duże konta z panelem DirectAdmin za grosze ; > ? czyli 3, 5, 7$ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w USA baaardzo ciężko znaleźć coś na DA, w UK może być już lepiej (choć wciąż bardzo trudno, bo ja praktycznie nie znalazłem :P, ale to już nie za 5 dolarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×