Skocz do zawartości
STER-gaming.pl

Wzór umowy pod hosting serwisu www

Polecane posty

Potrzebuję wzór umowy, w której jedna strona oferuję drugiej darmowy hosting www pod konkretny serwis. Na moim przykładzie: oferuję hosting www danej osobie, daję gwarancję, że nie wykorzystam plików/bazy danych dla własnych korzyści, zaś druga strona oświadcza, że nie umieści na sponsorowanym hostingu strony www, która łamie polskie prawo. Będę wdzięczny za każdą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję wzór umowy, w której jedna strona oferuję drugiej darmowy hosting www pod konkretny serwis. Na moim przykładzie: oferuję hosting www danej osobie, daję gwarancję, że nie wykorzystam plików/bazy danych dla własnych korzyści, zaś druga strona oświadcza, że nie umieści na sponsorowanym hostingu strony www, która łamie polskie prawo. Będę wdzięczny za każdą pomoc ;)

Nie możesz sam napisać? Co to za problem? Oczekujesz, że ktoś napisze Ci umowę? Włóż trochę wysiłku,

pobierz z Sieci np. umowę kupna-sprzedaży samochodu i odpowiednio ją zmodyfikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję gotowej umowy, tylko liczyłem, że ktoś może jednak podzieli się wzorem umowy o hosting serwisu www. Bez problemu ją sobie zmodyfikuję.

 

Jeżeli masz problem z tym, że ktoś szuka pomocy na forum dyskusyjnym, to już Twój problem i nie musisz się nim z nami dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

google pewnie jakiś przykład się znajdzie ;)

A skoro znasz konkretne zasady spółpracy to w czym problem by je przenieść po prostu na kartkę papieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro znasz konkretne zasady spółpracy to w czym problem by je przenieść po prostu na kartkę papieru?

dokładnie o to mi chodziło, a same zasady "pisania umów" są takie same dla wszystkich, stąd moja sugestia co do umowy np. kupna-sprzedaży samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×