Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz232

Szukam VPSa

Polecane posty

To mogę zaoferować VPS-a w Polsce na markowym sprzecie IBM. Zamów Pakiet start, a dostaniesz lepszego procka (700Mhz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cheapvps.co.uk/plans Pierwszy plan z kodem RAMX2 to będziesz miał 2x więcej RAMu czyli właśnie 256. Umowa miesięczna, płatności paypal/karta, szybki support i porządny sprzęt :)

 

 

- Game servers such as CounterStrike, Half Life 2 and similar are not allowed due to the amount of CPU

resources they take

 

Albo mają jakąś umowę z vserv (bo przez nich kupowalem) albo tego nie egzekwują. Mi przynajmniej _jeszcze_ wszystko działa :)

chociaż z drugiej strony, więcej niż 10-15% CPU raczej nie wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cheapvps.co.uk/plans Pierwszy plan z kodem RAMX2 to będziesz miał 2x więcej RAMu czyli właśnie 256. Umowa miesięczna, płatności paypal/karta, szybki support i porządny sprzęt :)

 

Kod już nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście, że oferta Cheap/a2b2 jest świetna... a czuję, że Cheap - a właściwie a2b2.com - może bardziej pomóc jakby co (w dodatku płynną angielszczyzną hehe), no i tani DA mają.. bierzesz takiego VPS-a w a2b2.com (bo o Cheap napisali wprost "completely unmanaged) + DA i jedziesz, a dają do tego basic support, że jak spytasz o jakiś port czy ustawienie, to nie odpiszą, że to nie ich kompetencje... HE niestety takie sterylne jest, że "kup pan i dupy nie truj".. a czy naprawdę wykorzystasz 1000Gb transferu w HE? Poza tym skoro HE ma lepszą ofertę BOSS, to czemu Ty szukasz w UK? : PPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym skoro HE ma lepszą ofertę BOSS, to czemu Ty szukasz w UK? : PPPPPPP

Bo mój niemiecki ograniczał się na zajęciach do "Ich bin heute nicht vorbereitet" (tłum. - Nie jestem dzisiaj przygotowany do zajęć :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystasz 1000GB transferu w HE :-))

Nie wiem jak w mniejszych planach, ale w MAX z pewnością się to uda. (Poparte na doświadczeniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no na MAX tak, ale na L czy coś.. to bez sera heh

zresztą dużo tu bellerofont i inni komentowali, że oferta HE dopiero rozwija skrzydła w najwyższych planach...

myślę, że jeśli się szuka małego VPS-a z tanim DA to a2b2/cheap jest dobre.. hmm lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno dostaniesz szybciej i konkretniejszą odp w cheapvps niz w HE...

można nawet już powiedzieć, że ovh odpisuje z 10 razy szybciej niż HE... ;f

i myślę, że do końca września zbiorę się do kupy i przeniesiemy na XXL lub superplan w ovh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę zaoferować VPS-a w Polsce na markowym sprzecie IBM. Zamów Pakiet start, a dostaniesz lepszego procka (700Mhz) :)

 

Hmm zainteresował mnie ten procek chyba wezme od ciebie tego VPSa odpowiedz dam ci na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie RAMx2 juz nie dziala ale konta kupione z tym kodem nadal maja 2x wiecej ramu i przy przenoszeniu na wyzszy pakiet tez jest to uwzgledniane. support odpowiada szybko i rzeczowo. generalnie to sam nie wierze ze takie konto (pierwszy plan z RAMx2 jeszcze) u nich kupilem za ~25zl/m-c (=4.75 funktow + VAT 17,5%) :). przez 4 dni generowalem non-stop sztuczne obciazenie gdzies na poziomie 100% rdzenia (maszyna to Core2 Quad Q9300 @ 2.50GHz) i nic mi nawet uwagi nie zwrocili. ping tez na poziomie 40-50 takze generalnie to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili sobie reklamę i koniec :)

 

Ale pewnie niedługo wprowadzą jakąś nową promocję (nie koniecznie tak atrakcyjną jak ta poprzednia) ale zawsze coś [domniemania] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×