Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ednet

Prywatne DNSy - jakie są zalety?

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jakie są zalety przywatnych DNSów w kontach resellerskich. Wiadomo że nieraz trzeba zmieniać serwer kont resellerskich z uwagi na wiele niestabilnych firm. Wtedy jest bardzo upierdliwe zmieniać we wszystkich domenach DNSy a do wielu nie ma po prostu dostępu. Czy prywatny DNS to zmieni? Domeny klientów cały czas mają dnsy ustawione na np ns1.mojserwerek.pl A przenosząc konta na innego resselera to zmieniam tylko umiejscownienie ns1.mojserwerek.pl ?

Dobrze kumam?

A jakie są inne zalety prywatnych DNSów oprócz kiedyś być może jakiejś pozycji w www.top100.pl ?

 

wojt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Ja osobiście mam mieszane uczucia. Mam konto resellerskie z cPanelem z swoimi dns-ami , konta przeze mnie tworzone raz działały raz nie przez pierwsze 5 dni. Później się wszystko jako tako się uspokoiło, ale też czasami konta zakładane chodzą jak chcą :P . Osobiście gdybym wybierał, wybrałbym bez własnych dns-ów, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam mieszane uczucia. Mam konto resellerskie z cPanelem z swoimi dns-ami , konta przeze mnie tworzone raz działały raz nie przez pierwsze 5 dni. Później się wszystko jako tako się uspokoiło, ale też czasami konta zakładane chodzą jak chcą :P . Osobiście gdybym wybierał, wybrałbym bez własnych dns-ów, szkoda nerwów.

To raczej nie wina prywatnych DNSow ale niestabilnego serwera. Bo DNSy Twojego dostawcy też były by być może na tym samym serwerze.

 

wojt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×