Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wielki Ktoś

[reklamy] Adkontekst, Adsense, Onetkontekst i?

Polecane posty

witam,

poszukuję czegoś innego niż Adsense (zbanowane konto), Adkontekst i Onetkontekst (zbyt małe stawki, dostałe 35%...).

z góry wszystkim dziękuję.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tradedoubler.com wyplacaja sam kiedys mialem u nich znaczy od nich reklamy na stronie. Dobrym atutem jest to ze kazda reklama ma indywiudalen stawki wiec mozesz sobei poczytac i wybrac reklamy odpowiadajace dla ciebie i oczywiscie te bardziej platne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam TradeDoubler są wypłacalni, ale jednak adsense lepsze. Za co bana dostałeś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie malingi lub cos slal , bana za nic sie nie dostaje w tradedoubler.com to jest minusem ze czesto reklmy sa na zasadzie poleconych ludzi, czyli nie tylko klikniecie sie liczy, lecz np kupno , zarejestrowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę również novem.pl :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Novem do stron z dobrym CTR się nie nadaje. Novem nie ma kompletnie żadnych zabezpieczeń, a ich admini analizują jedynie CTR pod kątem czy ktoś oszukuje czy nie. Moje CTR im się nie spodobało, mimo że postępowałem zgodnie z regulaminem i... usunęli mi konto. Mają dużo programów, ale niestety to są kompletni amatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×